جمعه، ۲۷ تیر ۹۳ - ۰۹:۰۳

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله نهایی رقابتهای لیگ جهانی والیبال پنجشنبه شب با برگزاری دیدار تیم‌های ملی برزیل و روسیه از گروه I…

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله نهایی رقابتهای لیگ جهانی والیبال پنجشنبه شب با برگزاری دیدار تیم‌های ملی برزیل و روسیه از گروه I ادامه یافت که طی آن تیم ملی برزیل برابر مدافع عنوان قهرمانی به پیروزی ارزشمند 3 بر یک دست یافت. برزیل ست‌های اول، سوم و چهارم را با امتیازات 26 بر 24، 25 بر 23 و 25 بر 22 برنده شد اما ست دوم را 25 بر 22 واگذار کرد.

در این بازی والاس دسوزا با کسب 23 امتیاز بهترین بازیکن میدان بود. در تیم روسیه موزرسکی نتوانست درخشش خوبی داشته باشد و با 15 امتیاز به کار خود پایان داد اما نیکولای پاولوف با 18 امتیاز عملکرد خوبی داشت با این حال نتوانست از شکست تیمش جلوگیزی کند.

با این برد در جدول رده‌بندی برزیل با کسب 3 امتیاز در صدر جدول گروه I ایستاد و از حالا صعودش را به مرحله نهایی مسجل کرده است چرا که روسیه بازی دیگری پیش روی ندارد. روس‌ها با 2 امتیاز در رده دوم قرار دارند و ایران با یک امتیاز در مکان سوم ایستاده است. تیم‌های ایران و برزیل ساعت 20 روز جمعه به مصاف هم می‌روند. تیم ایران در صورت پیروزی برابر حریف می‌تواند به مرحله نیمه نهایی راه یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.