چهارشنبه، ۱۹ شهریور ۹۳ - ۰۳:۲۱

فرماندار بیرجند گفت: راهکار برطرف کردن خشکسالی و کشاورزی نیازمند برنامه‌ریزی و آمار دقیق است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خراسان‌جنوبی،…

فرماندار بیرجند گفت: راهکار برطرف کردن خشکسالی و کشاورزی نیازمند برنامه‌ریزی و آمار دقیق است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خراسان‌جنوبی، «رضا منصوری» صبح امروز(چهارشنبه 19 شهریورماه) در جلسه تبیین سرشماری کشاورزی 93 گفت: همه دست به دست هم دهیم تا در کنار هم و یاری اهداف نظام را به خوبی انجام داده شود.

وی افزود: زمینه‌ی مساعدی فراهم شده تا دستگاه‌ها به خوبی،همکاری و هم‌گرایی داشته باشند.

فرماندار بیرجند ادامه داد: هدف دولت ایجاد امید بوده و همه‌ی تلاش خود را بسته به زندگی خوب و با آرامش برای مردم فراهم کنند و تاکنون نیز توانسته شرایط نسبی خوبی را فراهم کند.

منصوری ادامه داد: از برنامه‌های دولت اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام بالای 50 درصد تا پایان سال آینده با تأمین اعتبار است.

وی با بیان اینکه کشاورزی از زمینه‌های توسعه برای اقتصاد هر کشور و از نیازهای اساسی هر جامعه است، اظهار کرد: محصولات کشاورزی به عنوان یک کالای اساسی جایگاه مهمی داشته که اصل و جایگاه آن روستاهاست.

فرماندار بیرجند با بیان اینکه با توجه به خشکسالی‌های بخش کشاورزی برای برطرف کردن آن نیازمند برنامه‌ریزی و آمار دقیق هستیم، تصریح کرد: طرح سرشماری کشاورزی سال 93 از 5 مهر آغاز می‌شود و به مدت 40 روز بین روستاها و شهرهای استان انجام می‌شود.

منصوری خاطرنشان کرد: دستگاه‌های دولتی و تشکل‌های مردم نهاد و دهیاران در این زمینه می‌توانند برای اطلاع‌رسانی کمک کرده و اطلاع‌رسانی از طریق دانش‌آموزان که با آغاز سال تحصیلی باید در این راستا فعالیت کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *