چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۱۱:۳۱

فرهاد اقطار معاونت پیشگیری از آسیب های اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: با توجه به گسترش شبکه…

فرهاد اقطار معاونت پیشگیری از آسیب های اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی و دیدگاه های مختلفی که در این خصوص وجود دارد، سازمان بهزیستی کشور پیرو همایشی که در اسفند ماه سال 1391 برای پیشگیری از آسیب های نو پدید برگزار شد به دنبال راهکاری برای جلوگیری از این معزل برآمد.
 
وی ادامه داد: در این راستا سازمان بهزیستی کشور در سال گذشته 6 پوستر و یک کتابچه ی راهنما در جهت چگونگی استفاده صحیح از فضای مجازی طراحی نمود.

اقطار افزود: طرح امنیت در فضای مجازی به زودی اجرایی خواهد شد که در آن سعی داریم از طریق نصب این پوسترها در مراکز آموزشی، فرهنگسراها و … به کودکان،‌نوجوانان و خانوده ها آموزشهای لازم را در جهت استفاده ی درست از اینترنت ارائه نماییم.

وی خاطر نشان کرد: فرهنگ استفاده صحیح از فضای مجازی می بایست در وجود همه نهادینه شود تا به این وسیله بتوانیم امنیت لازم را در این فضا برقرار نموده و تا حد بالایی از آسیب های ناشی از آن جلوگیری نماییم.

 

انتهای‌پیام/
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.