شنبه، ۱۳ اردیبهشت ۹۳ - ۰۷:۳۶

به گزارش ورزش سه و به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، سرپرست کميته جوانان فدراسيون فوتبال در مورد آغاز اردوي تيم فوتبال اميد…

به گزارش ورزش سه و به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، سرپرست کميته جوانان فدراسيون فوتبال در مورد آغاز اردوي تيم فوتبال اميد گفت: نشستي را با سرمربي تيم اميد به همراه کادر فني که تا کنون اين تيم را همراهي مي‌کردند، برگزار کرديم. در اين نشست يک ساعته تمامي موارد فني بازيکنان در اختيار وينگادا قرار داده شد تا وي با ارزيابي کامل بتواند بازيکنان را زير نظر داشته باشد.

وي افزود: طبق اعلام وينگادا، ملي‌پوشان شش جلسه تمرين خواهند داشت و سپس مرحله بعدي اردو با نفراتي که وينگادا اعلام مي‌کند، برگزار مي‌شود. همچنين امکاناتي که قرار است به اين تيم داده شود نيز مورد بررسي قرار گرفت و در نهايت مقرر شد تا پيش از ظهر فردا (دوشنبه) نشستي را در دفتر آيت‌الهي برگزار کنيم و تصميمات نهايي براي برنامه‌هاي سرمربي تيم اميد اتخاذ شود.

طبق اعلام دانشجو ملي‌پوشان اميد بعدازظهر امروز يک جلسه تمرين خواهند داشت، روز يکشنبه در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرين دارند، بعدازظهر روزهاي دوشنبه و سه‌شنبه يک جلسه تمرين خواهند داشت و صبح چهارشنبه نيز آخرين تمرين اين مرحله از اردوي تدارکاتي برگزار مي‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.