پنجشنبه، ۲۶ تیر ۹۳ - ۰۵:۲۸

به گزارش ایرنا، محمد فلاحی شامگاه چهارشنبه در جلسه ساماندهی امور جوانان مریوان افزود: برای مقابله با تهاجم گسترده و بی امان دشمنان…

به گزارش ایرنا، محمد فلاحی شامگاه چهارشنبه در جلسه ساماندهی امور جوانان مریوان افزود: برای مقابله با تهاجم گسترده و بی امان دشمنان علیه جوانان، ایجاد یک دیواره محکم دفاعی ضروری است و لازمه کار هم تدوین یک برنامه دقیق از سوی کارشناسان و مسوولان این امر است.

وی گفت: جوانان سرمایه های اصلی آینده این مرز و بوم هستند و نمی توان آنها را نادیده گرفت لذا بر مسوولان واجب است که ضمن رسیدگی به مشکلات این قشر از جامعه نسبت به ساماندهی امور جوانان در زمینه های مختلف اجتماعی و فرهنگی برای ایجاد یک برنامه منظم و مدون تلاش کنند.

فرماندار مریوان با تاکید بر راه اندازی کلاس های آموزشی و فرهنگی برای جوانان حاشیه شهر افزود: تمامی ادارات سطح شهرستان برای اجرای کلاس های آموزشی و فرهنگی، بودجه های مخصوص خود را دارند که لازم است با همکاری همدیگر این امر را ساماندهی کرده تا تمام شهرستان تحت پوشش این برنامه ها قرار گیرند.

فلاحی با یادآوری اینکه حدود یک ماه از اوقات فراغت می گذرد گفت: امسال همه ادارات شهرستان مریوان باید هماهنگ و همراه با هم حرکت کرده تا ضمن تدوین یک برنامه منسجم و جامع برای ساماندهی امور جوانان، از بروز هر نوع معضل اجتماعی در بین این قشر پیشگیری شود.

به گفته وی شیوه های تربیتی، تاثیری مستقیم بر روی افکار و در نتیجه شکل گیری اخلاق و شخصیت جوانان دارد لذا می طلبد که برای ساماندهی این امور، مسوولان ذیربط اقدامات شایسته ای انجام دهند.

فرماندار مریوان در ادامه اظهار کرد: شرط موفقیت در زندگی، هدایت و عنایت ویژه پروردگار همراه با داشتن هدفی والاست و می توان با ایجاد انگیزه در جوانان، ضمن ایجاد روحیه ای شاد در بین آنها جوانان را برای انجام فعالیت های جمعی و گروهی ترغیب کرد.

وی با اشاره به اینکه ساماندهی امور جوانان ایجاد یک هماهنگی ویژه میان ادارات است خواستار عملیاتی کردن راه کارها و طرح های موجود شد و گفت: ادارات با همکاری یکدیگر در ایجاد یک برنامه مدون برای شناخت خواست های جوانان اقدامات لازمه را انجام دهند.

فلاحی افزود: باید راه را برای افرادی که در میان جوانان اشتغال زایی می کنند در چهارچوب قانون باز کرد و به کسانی که برای امور جوانان برنامه ریزی می کنند یاری رساند.ک/2

7348/533

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.