دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۱۱:۱۳

ادب در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران در تشریح این برنامه ها گفت:  کلاس های آموزشی با عناوین: تغذیه سالم در ایام روزه…

ادب در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران در تشریح این برنامه ها گفت:  کلاس های آموزشی با عناوین: تغذیه سالم در ایام روزه داری، نقش روزه در بهداشت روان، چگونه بوی بد دهان رارفع کنیم ، خواص گیاهان و میوه های قرآنی ، غذاهای مفید در سحر و افطار جهت افراد دیابتی ، نوشیدنیهای مفید در سحر و افطار، روانشناسی نماز در خانه های سیزده گانه سلامت برگزار می شود.

وی افزود: در ایام ماه مبارک رمضان ،شهروندان می توانند با مراجعه به خانه های سلامت سیزده گانه از انواع مشاوره بهره مند شوند.

به گفته ادب کارگاه آموزشی قرآن و مراسم ختم قرآن در مساجد محوری نواحی چهارگانه از دیگر برنامه هایی است که  جهت سلامت روح و روان ویژه ماه مبارک رمضان  به اجرا در می اید.

مدیر اداره سلامت منطقه تصریح کرد: با برپایی چکاپ سلامتی در  مساجد سطح منطقه و درب منازل خانواده شهداء در نظر داریم به وضع سلامت روزه داران رسیدگی کنیم.

وی با اشاره به برگزاری تورهای تفریحی و زیارتی خاطر نشان کرد : با همکاری خانه های سلامت و کانون های محلی این تو رها  درامام زاده صالح (ع)، سید ملک خاتون، باغ موزه دفاع مقدس (شبهای شیدایی) برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.