سه شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۴۸

حمید فرهادی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه هر ساله از 18 اردیبهشت لغایت 24 اردیبهشت ماه هفته…

حمید فرهادی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه هر ساله از 18 اردیبهشت لغایت 24 اردیبهشت ماه هفته هلال احمر نامگذاری شده است، به تشریح برنامه های این نهاد امداد و نجات در شهرستان دماوند پرداخت.

وی افزود: در همین راستا جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند نیز همزمان با سایر شهرستان های استان تهران و کشور برنامه های متنوعی را در این هفته اجرا می کند.

فرهادی در خصوص برنامه های هفته هلال احمر در شهرستان دماوند گفت: برنامه های مختلفی از جمله دیدار با مسوولان شهرستان، غبار روبی مزار شریف شهداء که تمامی ما مدیون آنان هستیم، برپایی ایستگاه های امدادی و سلامت در سطح شهرستان، کمک به نیازمندان، برگزاری کلاسهای آموزشی، توزیع بسته های آموزشی میان ادارات شهرستان، برپایی جلسات با دبیران کانون های واحد جوانان، تقدیر و تشکر از افرادی که بطور شبانه روز در ایام نوروز و به دور از خانواده های خود در پایگاه های امداد و نجات و جوانان فعالیت کردند، خواهیم داشت.

وی در این نشست که نخستین جلسه هماهنگی هفته هلال احمر در شهرستان دماوند بود، با شکرگذاری به درگاه احدیت به جهت تقارن هفته هلال احمر سال 93 با ماه مبارک رجب گفت: اعیاد بزرگی مانند 13 رجب ولادت با سعادت مولی الموحدین امیرالمومین علی (ع) و همچنین ولادت با سعادت امام محمد تقی(ع)، را در پیش رو داریم که با استعانت از درگاه احدیت و ائمه معصومین امیدواریم برنامه در حد انتظار مردم اجرا شود.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند افزود: به همین منظور جلسه ای با مسولان واحد های جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند صورت گرفته تا واحد ها برنامه های خود را ارائه کنند و تا آنجا که ممکن است بتوانیم با یاری پروردگار و حمایت مسوولان استانی و شهرستانی برنامه های خوب و متنوعی را در سطح شهرستان دماوند ارائه کنیم.

هلال احمر شهرستان دماوند با دو پایگاه ثابت امداد و نجات (چناران گیلاوند و شهید لالی در آبعلی) و یک واحد سیار در طول شبانه روز در محورهای پرحادثه فیروزکوه و هراز به امداد رسانی حادثه دیدگان مشغول است.

تهرام/8128/1457/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.