پنجشنبه، ۰۹ مرداد ۹۳ - ۰۵:۱۵

غذای زنده غدایی است که آب طبیعی فراوانی داشته باشد بنابراین غذاهایی که تغییر شکل یافته اند برای پاکسازی مناسب نیستند و نمی…

غذای زنده غدایی است که آب طبیعی فراوانی داشته باشد بنابراین غذاهایی که تغییر شکل یافته اند برای پاکسازی مناسب نیستند و نمی توانند مواد سمی را دفع کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، برای سروع برنامه باید صبح پس از برخواستن از خواب و انجام فعالیت های اولیه مانند مسواک یک تا 3 لیوان آب بنوشید و اگر برایتان نوشیدن 3 لیوان آب کار دشواری است در صورت تمایل می توانید به یکی از لیوان های آب مخلوط آبلیمو و عسل اضافه کنید.

بررسی ها نشان می دهند، برای صبحانه آبمیوه تازه به مقدار دلخواه و یک عدد سیب یا موز میل کنید و از صبح تا ظهر هر چه قدر خواستید میوه تازه مصرف کنید .

برای ناهار یک ظرف سالاد فصل ، دو عدد سیب زمینی پخته شده و سوپ و سبزی میل کنید و برای عصرانه نیز دو عدد خرما با چای کم رنگ میل کنید.

مهمترین نکته ای در این برنامه است این است که شام را حتما باید قبل از 19:30 میل کنید و سالاد ذرت و نخود سبز و هویج و سیب زمینی همراه با یک کاسه ماست جزو وعده شام محسوب می شوند.و در طول روز هر وقت احساس گرسنگی داشتید می توانید میوه تازه مصرف کنید.فراموش نکنید که این رژیم غذایی حتما باید زیر نظر متخصص تغذیه رعایت شود و تکرار رژیم باید در فواصل طولانی مدت صورت پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.