پنجشنبه، ۲۴ مهر ۹۳ - ۰۵:۵۷

 به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا ممدوحی بعد از ظهر پنج شنبه در آیین تجلیل از واحدهای نمونه کیفی آذربایجان شرقی با تاکید بر…

 به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا ممدوحی بعد از ظهر پنج شنبه در آیین تجلیل از واحدهای نمونه کیفی آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم برندسازی در حوزه صنعت و تولید گفت: برندسازی مهم ترین راهبرد توسعه و شکوفایی همه جانبه کشور است.

 معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد با تاکید بر لزوم توجه جدی تولید کنندگان به افزایش کیفیت تولیدات خود تصریح کرد: توجه صرف به مولفه های استاندارد برای ورود به بازارهای جهانی کافی نیست.

وی شناسایی استاندارد بازارهای هدف و تبیین آن به واحدهای تولیدی صادرات محور داخلی را از رویکردهای جدید سازمان ملی استاندارد عنوان کرد و افزود: این رویکرد می تواند در افزایش توان رقابتی تولیدکنندگان داخلی در بازارهای جهانی نقش مهمی ایفا کند.

ممدوحی تعداد تفاهم نامه های منعقد شده در حوزه استاندارد را در سال گذشته  38 تفاهم نامه خارجی عنوان کرد و ابراز داشت: بازنگری دراین تفاهم نامه ها با هدف افزایش تعامل درعرصه استانداردهای جهانی از دیگر رویکردهای جدید سازمان ملی استاندار به شمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.