دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۹ - ۰۳:۱۹
برندگان مسابقه جهانی عکاسی ورزشی

در این مطلب از میهن پست برندگان مسابقه جهانی عکاسی ورزشی را به شما کاربران عزیز معرفی خواهیم کرد. در ادامه برای تماشای…

در این مطلب از میهن پست برندگان مسابقه جهانی عکاسی ورزشی را به شما کاربران عزیز معرفی خواهیم کرد. در ادامه برای تماشای این تصاویر با ما همراه شوید.

امسال اولین دوره مسابقه جهانی عکاسی ورزشی برگزار شد و جایزه اصلی به عکاس حرفه‌ای، «Richard Heathcote» تعلق گرفت.

عکس برنده از بوکسورهای سنگین وزن، «آنتونی جاشوا» و «اندی روئیز جونیور» گرفته شده و به علت دید قدرتمند و همچنین دشواری‌های فنی، مورد توجه و تحسین داوران قرار گرفته است. این تصویر یکی از چندین عکس شگفت‌انگیز در این مسابقه عکاسی به حساب می‌آید.

برندگان مسابقه جهانی عکاسی ورزشی

هم‌بنیانگذار این مسابقه، «آلن وایتر» اعلام کرده:

«عکاسی و ورزش رابطه قدرتمند و طولانی باهم دارند. احساسات، ورزشکاری و تمرکز که در قلب ورزش قرار دارند، بطور منحصر به فردی ثبت می‌شود و از طریق عکاسی با دیگران ارتباط برقرار می‌کند. تصاویر مسابقه امسال مجموعه‌ای شگفت‌انگیز از رشته‌های ورزشی و داستان‌های آن‌ها هستند.»

هیئت داوران از ورزشکاران حرفه‌ای مانند «جیسون بل» تا مدیر بخش ورزشی رادیوی دیجیتال بی‌بی‌سی تشکیل شده. تصاویر در هشت دسته شامل شادی، دقت، سرعت، تمرکز، عزم، قدرت، چشم انداز و جشن قرار گرفته‌اند که در هر یک از آن‌ها، سه برنده حضور دارد.

این تصاویر نکات برجسته زیادی دارند که برای مثال می‌توان به چندین عکس از ضربات، احساسات ناشی از پیروزی در یک مسابقه سخت، تصویری از یک موتور وارونه و چندین عکس از استادیوم‌های پر از هواداران اشاره کرد. با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان گردهمایی در بسیاری از کشورها، هنوز امکان حضور در استادیوم‌ها مانند گذشته وجود ندارد، بنابراین برخی تصاویر در دوران کنونی تلخ به نظر می‌رسند.

باهم در میهن پست تصاویری از برندگان مسابقه جهانی عکاسی ورزشی را تماشا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *