شنبه، ۰۵ مهر ۹۹ - ۱۰:۵۰
برندگان مسابقه عکاسی با پهپاد 2020

در این مطلب از میهن پست برندگان مسابقه عکاسی با پهپاد 2020 ا به شما کارربران عزیز معرفی خواهیم کرد. برای تماشای این…

در این مطلب از میهن پست برندگان مسابقه عکاسی با پهپاد 2020 ا به شما کارربران عزیز معرفی خواهیم کرد. برای تماشای این تصاویر در ادامه با ما همراه  شوید.

عکاسی با «پهپاد»، جذابیت‌های خاص خودش را دارد. برندگان عکاسی با پهپاد 2020، تصاویر بسیار زیبایی را شکار کرده‌اند. در میان عکس‌های گرفته شده، صحنه‌های از اماکن مختلف خالی از جمعیت در شرایط همه گیری کرونا دیده می‌شود.  برندگان مسابقه عکاسی با پهپاد 2020

با شیوع بیماری کرونا، شکل شهرها نیز تغییر کرده است و پهپادها می‌توانند بر فراز شهرها، مکان‌های تفریحی، اماکن مذهبی و غیره حرکت کرده و تصاویر جالب توجهی را در شرایط جدید به ثبت برسانند.

امسال، سومین سالی است که مسابقه «Drone Photo Awards» برگزار می‌شود. در واقع این مسابقه، به عنوان بخشی از بزرگترین «مسابقه عکاسی بین المللی Siena» است. امسال مسابقه در 9 بخش در موضوعات مردمی، طبیعت، شهری، ورزشی و موضوعات دیگر برگزار شد.

یکی از موضوعاتی که امسال بدان پرداخته شد، موضوع‌ »شهرهای خالی» بود که اشاره به زندگی در دوران شیوع کرونا دارد. در این بخش نیز تصاویر جالبی از مکان‌های مختلف که به دلیل کرونا، خالی از جمعیت هستند با پهپاد گرفته شد. در تصاویر به خوبی تاثیر کرونا در مراکز عمومی و خالی بودن شهر دیده می‌شود.

برندگان مسابقه عکاسی با پهپاد 2020
عکس «پرچم سیاه» اثر «Tomer Appelbaum»، تصویری کاملاً منحصر به فرد را از فاصله اجتماعی در شرایط پاندمی کرونا نشان می‌دهد. عکس در ماه اوریل گرفته شده و عنوان برترین عکس گرفته شده در این بخش را از آن خود کرد.

برندگان مسابقه عکاسی با پهپاد 2020

جایزه برتر این مسابقه نیز به «جیم پیکوت» عکاس استرالیایی تعلق گرفت. تصویر حوض ماهی‌های ماهی قزل آلا را نشان می‌دهد که به صورت کاملا طبیعی شکل قلب را به تصویر کشیده‌اند.

برندگان مسابقه عکاسی با پهپاد 2020

یکی دیگر از عکس‌های گرفته شده جالب توجه در این مسابقه، تصویری از مرغ دریایی عصبانی را نشان می‌دهد که گویی قصد دارد به سمت پهپاد حمله ور شود. این لحظه شگفت انگیز به خوبی تصویربرداری شده است. این عکس در «ونیز» گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *