پنجشنبه، ۱۷ مهر ۹۳ - ۰۷:۵۷

با ورود اولین گروه از خودروهای سنگین راهداری، گام نخست منطقه آزادانزلی برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی گیلان برداشته شد. به…

با ورود اولین گروه از خودروهای سنگین راهداری، گام نخست منطقه آزادانزلی برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی گیلان برداشته شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه گیلان، به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزادانزلی، با ورود اولین گروه از ماشین آلات سنگین راهداری به این منطقه، نخستین گام عملی به منظور نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی استان گیلان از سوی سازمان منطقه آزادانزلی برداشته شد.

مختار گرشاسبی مدیر گمرک و ترانزیت این سازمان با بیان خبر فوق اظهار کرد: ستاد بحران استان گیلان به منظور تکمیل و به روز رسانی تجهیزات و امکانات مورد نیاز خود در مواجهه با حوادث غیرمترقبه استان، اقدام به واردات ۷ دستگاه بیل بکهو(Bill Backhoe) کرده که عملیات شماره گذاری این ماشین آلات با پلاک منطقه آزاد انزلی از سوی این سازمان در جریان است.

وی با بیان این‌که از همه دستگاه‌های عمرانی، خدماتی استان گیلان به منظور بهره‌گیری از معافیت اعمال شده از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی برای به روز رسانی ماشین آلات سنگین، راهداری و راهسازی و ناوگان عمومی دعوت به عمل می‌آوریم، افزود: با اجرای مصوبه تردد خودرو با پلاک منطقه و رویکرد مدیرعامل سازمان مبنی بر لزوم نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی استان گیلان در محدوده تردد خودروهای منطقه، با اعمال معافیت برای ماشین‌های وارداتی زمینه کاهش قیمت تمام شده خودروهای پلاک منطقه آزاد انزلی فراهم شده و شاهد ارتقای کیفیت خدمات رسانی به مردم استان گیلان و گردشگران از طریق بهره‌گیری از خودروهای با ضریب ایمنی بالا خواهیم بود.

به گزارش ایسنا، پیش از این هیأت مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی معافیت عوارض ورود خودرو برای نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری و عمومی در محدوده تردد خودروهای پلاک منطقه را تصویب کرده بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.