یکشنبه، ۰۴ آبان ۹۳ - ۱۱:۵۶

معاون صندوق بازنشستگی فولاد کشور گفت: پرداخت به موقع حقوق بازنشستگان مساله‌ای است که باید از خیلی زمان‌های پیش مورد بررسی و آسیب…

معاون صندوق بازنشستگی فولاد کشور گفت: پرداخت به موقع حقوق بازنشستگان مساله‌ای است که باید از خیلی زمان‌های پیش مورد بررسی و آسیب شناسی قرار می گرفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، “علی دهگان” در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل صندوق بازنشستگان کرمان گفت: به روز رسانی پرداخت حقوق بازنشستگان از الویت‌های ما در سال جاری است.

وی افزود: پرداخت به موقع حقوق بازنشستگان مساله‌ای است که باید از خیلی زمان‌های پیش مورد بررسی و آسیب شناسی قرار می‌گرفت.

معاون صندوق بازنشستگی فولاد کشور بیان کرد: باید تلاش خود را بیش از پیش به کار گیریم تا بتوانیم از این مرحله به خوبی عبور کنیم.

وی اظهارکرد: رفاه بازنشستگان و کارگران معادن از دیگر دغدغه‌های ما می‌باشد که باید هرچه سریعتر حل و فصل شود.

مدیرعامل جدید صندوق بازنشستگان فولاد استان کرمان نیز در این مراسم گفت: باید برای رضای خدا گام برداشت این تودیع و معارفه‌های تاثیری برای ما ندارد و دردی را دوا نخواهد کرد.

احمدعلی مقدم افزود: بازنشستگان نعمت‌ها و سرمایه‌های ملی این کشور هستند و اندوخته‌ها و تجربیات آنها برای ما ثروت محسوب می‌شود و تمام تلاش خود را برای حفظ عزت و کرامت بازنشسته‌ها خواهم کرد.

مدیرعامل جدید صندوق بازنشستگان فولاد استان کرمان سیستم کاری خود را برنامه محور عنوان کرد و گفت: به صورت تشکیلاتی و برنامه محور فعالیت خواهم کرد.

مقدم تصریح کرد: تعامل سازنده است که می‌تواند ما را برای رسیدن به اهداف صندوق بازنشسته‌ها یاری نماید.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *