پنجشنبه، ۲۳ مرداد ۹۳ - ۰۷:۳۴

به گزارش میهن پست – محققانی از شرکت‌های مختلف پس از تلاش‌های بسیار موفق شدند راه حل بسیار عملی توسط شرکت محصولات فناوری…

به گزارش میهن پست – محققانی از شرکت‌های مختلف پس از تلاش‌های بسیار موفق شدند راه حل بسیار عملی توسط شرکت محصولات فناوری گوگل ایجاد کنند؛ آنها محصولی تولید کرده‌اند که بسیار ساده و عملی است.

435547-digital-tattoo-for-moto-x

محققان ابزاری طراحی کرده‌اند که در صورت گم شدن یا ربوده شدن گوشی برای دیگران قابل استفاده نیست اما گوشی‌های ما دارای بخشی از زندگی مجازی و اطلاعات محرمانه مانند کدهای بانکی و شماره های تماس ما هستند؛ در حال حاضر روشی برای امنیت گوشی وجود دارد و آن کد یا رمزی است که هر شخص برای قفل کردن گوشی خود به گوشی می‌دهد یا کشیدن طرحی با انگشت روی صفحه نمایش گوشی را قفل یا باز می‌کند؛ مطالعات نشان داده‌اند که عده قابل توجهی از این کدها استفاده نمی‌کنند.

محققانی از شرکت‌های مختلف پس از تلاش‌های بسیار موفق شدند راه حل بسیار عملی توسط شرکت محصولات فناوری گوگل ایجاد کنند؛ آنها محصولی تولید کرده‌اند که بسیار ساده و عملی است.

محققانی از شرکت‌های مختلف پس از تلاش‌های بسیار موفق شدند راه حل بسیار عملی توسط شرکت محصولات فناوری گوگل ایجاد کنند؛ آنها محصولی تولید کرده‌اند که بسیار ساده و عملی است.

«رجینا دوگان» برچسبی طراحی کرده است که مانند خالکوبی است و می‌تواند گوشی هوشمند را قفل یا باز کند؛ تراشه‌ای خاص در داخل این ابزار وجود دارد؛ این ابزار به طور موقت بر روی مچ دست می‌چسبد.

این ابزار به شکل مارپیچ و گرد طراحی شده است و در بسته‌های 10 تایی برای فروش وجود دارند که به مدت یک هفته می‌توان از آن استفاده کرد اما نباید در معرض رطوبت قرار گیرد زیرا زودتر از بین می‌رود.

خالکوبی که مالکیت گوشی هوشمند شما را ابدی می کن

خالکوبی که مالکیت گوشی هوشمند شما را ابدی می کن

کاربر می‌تواند برچسب را در هر قسمتی از بدن که می‌خواهد بچسباند اما بهترین و دردسترس‌ترین قسمت زیر مچ دست است زیرا قابل مشاهده است و می‌توان گوشی را به راحتی بر روی آن قرار داد.

طریقه استفاده:

ابتدا بهتر است قبل از اینکه بخواهید قفل را باز کنید صفحه نمایش را روشن کنید و روی دگمه فشار آورید سپس برای قفل یا باز کردن گوشی کافی است پشت گوشی را بر روی برچسب خالکوبی شده قرار دهید؛ این روند زمان کمتری نسبت به قفل کردن به طریقه کد دادن یا طراحی کردن روی گوشی می‌گیرد.

منبع:pcmag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *