یکشنبه، ۲۵ خرداد ۹۳ - ۰۹:۰۷

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی بسیج سازندگی، عبدالمحمد زاهدی روز شنبه در آیین افتتاحیه مجتمع آبرسانی میشیاب دیواندره افزود:…

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی بسیج سازندگی، عبدالمحمد زاهدی روز شنبه در آیین افتتاحیه مجتمع آبرسانی میشیاب دیواندره افزود: سفر رهبری در بهار 88 به استان نقطه عطفی در توسعه و پیشرفت استان بود.

به گفته وی، این سفر دارای برکات مادی و معنوی بسیار زیادی بود که آثار آن را در افتتاح پروژه های مختلف که نقش مهمی در توسعه استان دارد، می بینیم.

استاندار کردستان با بیان اینکه مقام معظم رهبری در این سفر از کردستان به عنوان استانی فرهنگی نام بردند، گفت: ایشان به درستی این لقب به کردستان دادند چرا که این حاکی از واقعیت هایی چون فرهنگ غنی منطقه و مردمان سختکوش و مرزدار استان است.

زاهدی تصریح کرد: مردم کردستان در دفاع مقدس برای حفاظت از کیان اسلامی خود چهار هزار و 500 شهید را تقدیم نظام اسلامی کردند که این موارد در کمتر جایی از کشور به چشم می خورد.

وی افزود: مردم امروز کردستان همان مردم دوران دفاع مقدس هستند که با حضور در عرصه های مختلف از مرزهای کشور در این خطه ایثارگر دفاع می کنند.

استاندار کردستان تصریح کرد: اکنون مردم استان در عرصه پیشرفت و توسعه استان شریک هستند و در سالی که به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده قطعا مردم مشارکت بیشتری در راستای اقتصاد کشور خواهند داشت.

زاهدی گفت: امروز مجتمع آبرسانی میشیاب دیواندره به همت بسیج سازندگی و شرکت آبفار کردستان به بهره برداری رسیده و مردم از این نعمت برخوردار می شوند اما نکته مهم این است که چون 17 سال است که کشور درگیر خشکسالی است لذا می طلبد مردم در مصرف آب چه در بخش کشاورزی و چه در بخش شرب صرفه جویی نمایند.

وی افزود: من این اطمینان را دارم که مردم کردستان بخصوص منطقه سارال دیواندره این عزم جدی را دارند که مجموعه نظام و دولت را در این زمینه کمک کنند.

استاندار کردستان در پایان اظهار امیدواری کرد: هر روزه شاهد افتتاحیه طرح ها و بهره مندی مردم استان کردستان از خدمات نظام و امکانات رفاهی شوند.ک/3

7346/533

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.