سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۵:۱۸

به گزارش خبرنگار مهر، جواد اصغري عصر دوشنبه در نشست خبري كه به منظور اطلاع رساني در مورد برنامه هاي نيمه شعبان برگزار…

به گزارش خبرنگار مهر، جواد اصغري عصر دوشنبه در نشست خبري كه به منظور اطلاع رساني در مورد برنامه هاي نيمه شعبان برگزار شد اظهار كرد: زیباسازی سیمای و فضای زندگی شهری ، ارتقای سطح زیباییهای بصری ، نشاط و شادابی بین شهروندان و زائران در سطح منطقه و در آستانه ایام سراسر سعادت ولادت مصلح موعود بوده است.

شهردار منطقه هشت در ادامه گفت: در آستانه ایام سراسر خیر و برکت میلاد حضرت ولی عصر (عج)، شهرداری منطقه هشت با برنامه ریزی و و بکارگیری از امکانات موجود و استفاده نزدیک به1200 مورد پرده الوان و نیز 4هزار متر ریسه رنگی معابر سطح منطقه را آذین بندی كرده است.

 اصغری به برگزاری نمایشگاه مهدویت برگزاری و جشن های ولادت امام زمان (عج) نورافشانی در سطح منطقه اشاره کرد و افزود:‌ معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه نسبت به برگزاری ایستگاههای فرهنگی دهه مهدویت  اقدام نموده است که این ایستگاه ها از روز گذشته آغاز شده و تا روز میلاد آقا امام زمان(ع) 23 خرداد ماه فعال خواهند بود.

وي همچنین یادآور شد: این ایستگاه موضوعاتی همچون غرفه مشاوره مذهبی ، پرسش و پاسخ مهدویت ، ورزش ، بازی و سرگرمی ، غرفه طب سنتی واسلامی و مشاوره تغذیه سالم وهمچنین غرفه ارائه محصولات فرهنگی مهدوی ، بازیهای کامپیوتری و پخش انیمشن مرتبط با موضوعات دهه مهدویت ویژه کودکان و نوجوانان را در دستور کار خود قرارداده است.

شهردار منطقه هشت بيان كرد: ایستگاههای یاد شده همه روزه از ساعت 18 الی 22 در گرادیان بوستان کوهسنگی پذیرای عموم شهروندان و زائرین بارگاه ملکوتی ثامن الحجج (ع) است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.