جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۷:۱۷

به گزارش خبرنگار مهر، دبیر کنگره سرداران، امیران، فرماندهان و 9800 هزار شهید استان کرمانشاه پیش از ظهر جمعه در جمع دست اندارکاران…

به گزارش خبرنگار مهر، دبیر کنگره سرداران، امیران، فرماندهان و 9800 هزار شهید استان کرمانشاه پیش از ظهر جمعه در جمع دست اندارکاران این کنگره بزرگ، اظهار داشت: این کنگره از نظر اهمیت، جایگاه بسیار والایی در کشور و استان دارد.

سردار علی اکبر کرمی با اشاره به اینکه این کنگره هر 15 سال یکبار برگزار می شود، گفت: اجلاسه این کنگره بزرگ در مردادماه سالجاری در پادگان توحید کرمانشاه برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه در این کنگره بیش از 500 برنامه متنوع برگزار می شود، اظهار داشت: برخی از این برنامه ها در حال اجرا هستند و تاکنون بعضی از آنها به اجرا گذاشته شده اند.

دبیر کنگره سرداران، امیران، فرماندهان و 9800 هزار شهید استان کرمانشاه گفت: خوشبختانه تاکنون بیش از 70 درصد از کارهای این کنگره در حوزه جمع آوری آثار رزمندگان اسلام در استان کرمانشاه به پایان رسیده است.

کرمی تاکید کرد: یکی از ابعاد این کار فرهنگی ساخت کارهای تلویزیونی و انیمشین برای برپایی این کنگره است که در این زمینه کارهای خوبی صورت گرفته است.

وی بیان داشت: متاسفانه با وجود اینکه بیش از 81 دانشجوی شهید در کرمانشاه داریم، بازهم شاهدیم که در این بخش کار زیادی صورت نگرفته است، به همین منظور برای آشنایی هرچه بهتر دانشجویان با فضای معنوی جبهه ها، برنامه بازدید این قشر را از یادمان های دفاع مقدس را در دستور کار داشتیم که متاسفانه به علت نبود اعتبار تاکنون این مهم برگزار نشده است.

دبیر کنگره سرداران، امیران، فرماندهان و 9800 هزار شهید استان کرمانشاه افزود: در این کنگره، بیش از هزار یادواره شهدای کرمانشاه در روستاها، مدارس و شهرهای استان برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.