جمعه، ۳۱ مرداد ۹۳ - ۰۳:۰۳

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان‌رضوی با اشاره به آغاز اردوهای کشوری اعضای سازمان جوانان این جمعیت گفت: این اردوها تا 20 شهریورماه ادامه دارد….

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان‌رضوی با اشاره به آغاز اردوهای کشوری اعضای سازمان جوانان این جمعیت گفت: این اردوها تا 20 شهریورماه ادامه دارد.

دکتر سیدمجتبی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه خراسان، بیان کرد: 200 دانش‌آموز در مقطع پیش‌دانشگاهی از استان‌های مختلف کشور از جمله خراسان‌جنوبی، گیلان، چهارمحال و بختیاری، گیلان و … در این اردو شرکت کردند.

وی توجه به امور فرهنگی، آموزش و ایجاد برنامه‌های تحصیلی برای جوانان و … را از اهداف این اردوها برشمرد و تصریح‌کرد: برنامه‌هایی که در این اردو برای جوانان در نظر گرفته‌ شده، زیارت بارگاه امام‌رضا(ع)، زیارت مزار شهدای گمنام، برگزاری مسابقات مختلف، خرید، ایجاد شور و نشاط و رفع خستگی و همچنین گرفتن تصمیمات جمعی برای برنامه‌های آینده‌ جوانان است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان‌رضوی با اشاره به اینکه اولین دوره این اردوها از 25 مرداد ماه آغاز شده است، افزود: این دوره‌ اول از اردوهای کشوری اعضای سازمان جوانان هلال‌احمر است و این اردوها در آینده نیز ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *