پنجشنبه، ۲۰ شهریور ۹۳ - ۰۳:۵۰

مسوول دبیرخانه برگزاری همایش آمایش سرزمین در ایران با بیان این‌که این همایش برای اولین بار در سطح ملی برگزار می‌شود، اظهار کرد:…

مسوول دبیرخانه برگزاری همایش آمایش سرزمین در ایران با بیان این‌که این همایش برای اولین بار در سطح ملی برگزار می‌شود، اظهار کرد: استانداران و مسئولان اجرایی ارشد استان‌های تهران، قم، قزوین، زنجان، مرکزی، البرز و سمنان در این همایش حضور دارند.

میترا کسایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه سمنان، هم‌چنین از چاپ کتاب چکیده مقالات اولین همایش ملی رویکردهای نوین آمایش سرزمین در ایران خبر داد و گفت: آسیب شناسی اجرای طرح‌های آمایش در ایران، الزامات و کاستی‌های جایگاه قانونی آمایش سرزمین در ایران، راهکارهای اجرا و سازماندهی طرح‌های آمایش در ایران، هزاره سوم و افق‌های نوین درآمایش سرزمین و … از جمله محورهای این همایش ملی معتبر است.

کسایی با بیان این‌که مقالات متعددی از سراسر کشور به دبیرخانه همایش ارسال شده، با اشاره به نقش و اهمیت آمایش سرزمین در برنامه‌ریزی ملی اظهار کرد: این همایش با تاکید بر ضرورت تهیه برنامه ششم توسعه با رویکرد آمایشی برگزار می‌شود.

کسایی با بیان این‌که نمایشگاهی در حاشیه این همایش برگزار خواهد شد، گفت: علاوه بر این در روز اختتامیه با حضور مسوولان کشوری صاحبان مقاله برگزیده و پوستر برتر همایش معرفی و تقدیر خواهند شد.

وی هم‌چنین برپایی نشست‌های علمی در تالار امیرکبیر دانشگاه سمنان را از دیگر برنامه‌های این همایش اعلام کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *