جمعه، ۳۰ خرداد ۹۳ - ۰۷:۵۵

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمد قاسم وفا، روز پنجشنبه در آیین اختتامیه دوره بصیرت افزایی کارکنان یگان های نیروی زمینی ارتش در…

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمد قاسم وفا، روز پنجشنبه در آیین اختتامیه دوره بصیرت افزایی کارکنان یگان های نیروی زمینی ارتش در استان فارس و استان های همجوار افزود: برخورداری از بصیرت به معنای آگاهی بخشی برای مواقع تشخیص حق از باطل بسیار ضروری است.

وی، با اشاره به الگو بودن خانواده کارکنان ارتش در زمینه بصیرت و حفظ ارزش های اسلامی و دینی از جمله رعایت حجاب برتر ادامه داد: بعضی از فرماندهان ارتش در سطوح مختلف نیز که حافظ و قاری قرآن هستند برای نظام یک افتخار بزرگ محسوب می شوند.

وفا بیان کرد: با توجه به اجرای طرح ارتقای بصیرت با صلاح دید رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی و همراهی و استقبال فرماندهی ارتش در سراسر کشور تلاش کردیم که این دوره ها را از استان های کمتر برخوردار و نقاط مرزی کشور آغاز کنیم.

وی، برگزاری چنین طرح هایی را در انسجام خانواده های ارتشیان بسیار موثر دانست و اضافه کرد: بر همین اساس برنامه داریم دوره مقدماتی این طرح را برای همه کارکنان و خانواده های آنان در نقاط مختلف کشور و پادگان های ارتش برگزار کنیم.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش گفت: دوره تکمیلی این طرح را با حضور کارکنان ارتش و خانواده های آنها در شهر مقدس مشهد یا قم برگزار خواهیم کرد.

وی با اشاره به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان و لزوم بهره گیری از برکات این ماه اضافه کرد: مسوولان بویژه در گان های ارتش تلاش کنند تا شرایط و امکانات برای روزه داری کارکنان خود و تسهیل امور روزه داران به بهترین شکل ممکن فراهم شود. ک/2

678

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.