یکشنبه، ۰۹ شهریور ۹۳ - ۰۷:۴۷

نخستین نشست هم‌اندیشی انجمن‌های ادبی استان خوزستان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خوزستان،…

نخستین نشست هم‌اندیشی انجمن‌های ادبی استان خوزستان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خوزستان، در این نشست، با حضور اعضا و هیئت مدیره انجمن شعر اهواز، مسائل و مشکلات انجمن اهواز مطرح شد و اعضا دغدغه‌ها و پیشنهادات خود را برای فعالیت‌های بهتر بیان کردند.

در این نشست بر ضرورت استفاده از همه‌ی سلایق ادبی و فرهنگی، توجه‌ی ویژه به شاعران جوان و نوجوان، ایجاد فضای آموزشی مناسب و کارگاه‌های آموزشی، نشر مستمر آثار و برپایی جشنواره‌های ادبی تأکید شد.

هیئت مدیره انجمن شعر شهرستان اهواز هم‌چنین اعضای این انجمن رضایت و خوشحالی خود را از برگزاری این نشست که در چند سال گذشته بی‌سابقه بوده اعلام کردند و خواهان توجه‌ی بیشتر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان به مقوله‌ی شعر و ادب استان شدند.

اختصاص مکانی برای فعالیت اعضا، انتشار مجلات ادبی، رونمایی از آثار جدید و برگزاری جشنواره شعر به دور از مناسبتی بودن از خواسته‌های افراد حاضر در این نشست بود.

براساس این گزارش، انتخابات هیئت مدیره انجمن شعر اهواز سوم شهریورماه در محل برگزاری نشست‌های هفتگی انجمن برپا شد و اعضای هیئت مدیره و بازرسان انجمن به مدت 2 سال انتخاب شدند.

«کامران عالیان»، «بهمن ساکی»، «داوودرضا کاظمی»، «فردین کوراوند» و «علی‌رضا شکرریز» بعنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و «مرضیه عبداللهی» و «پروین آزادی‌مقدم» بعنوان اعضای علی‌البدل و «حکیمه ظفری» و «مریم‌السادات افروخته» بعنوان بازرس انجمن به مدت 2 سال انتخاب شدند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *