سه شنبه، ۱۵ مهر ۹۳ - ۰۷:۱۹

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری نیشابور گفت: برگزاری برنامه‌های هفته فرهنگی شهرستان با اجرای برنامه‌های مختلف از سوی هنرمندان نیشابور، شیراز، خوی…

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری نیشابور گفت: برگزاری برنامه‌های هفته فرهنگی شهرستان با اجرای برنامه‌های مختلف از سوی هنرمندان نیشابور، شیراز، خوی و کرمان به مناسبت عید قربان شروع شده و برگزاری آن تا عید غدیر ادامه می‌یابد.

محمد اسماعیل اعتمادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه خراسان، اظهار کرد: یکی از برنامه‌هایی که در این هفته در حال برگزاری است شامل برپایی نمایشگاهی از آثار هنرمندان شهرستان نیشابور است که در رباط شاه عباسی در معرض دید عموم قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: در این نمایشگاه آثار 30 هنرمند برجسته نیشابور در رشته‌های مختلف خوشنویسی، مجسمه، نقاشی، فیروزه تراشی و گلیم به نمایش گذاشته شده است. استقبال از این نمایشگاه بسیار خوب بوده و از هم اکنون تقاضای تمدید این نمایشگاه را داشته‌ایم که بناست این نمایشگاه تا دو هفته برپا باشد.

اعتمادی تصریح کرد: از دیگر برنامه‌ها، اجرای هنرمندان شهرهای شیراز، خوی و کرمان در رباط شاه عباسی برای شهروندان نیشابوری است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.