شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۹:۲۲

سلامت نیوز: دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک از ارایه مباحثی چون تاریخچه کنوانسیون حقوق کودک، آشنایی با ساختار کمیته حقوق کودک سازمان…

سلامت نیوز: دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک از ارایه مباحثی چون تاریخچه کنوانسیون حقوق کودک، آشنایی با ساختار کمیته حقوق کودک سازمان ملل، بررسی توصیه های کلی کمیته حقوق کودک در مورد گزارشهای ارسالی ایران و روشهای گردآوری اطلاعات مورد نیاز در این کارگاه سه روزه خبر داد.

دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک از برگزاری اولین کارگاه آموزشی روش‌های استاندارد جمع‌آوری، تحلیل داده و گزارش دهی درباره مسایل کودک با همکاری یونیسف و مشارکت و حضور کارشناسان نهادها و سازمان‌های ذیربط در حوزه حقوق کودک خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، مظفر الوندی دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در این رابطه گفت: این کارگاه از روز یکشنبه – 18 خرداد ماه – به مدت 3 روز و در مرکز مطالعات وزارت امور خارجه برگزار می شود.

وی افزود: در این کارگاه سه روزه شرکت کنندگان با شیوه های گزارش نویسی بین المللی آشنا می شوند و یکی از اساتید حوزه حقوق کودک از کشور انگلستان به دعوت یونیسف در این کارگاه حضور دارد و سایر مباحث توسط اساتید و صاحبنظران ایرانی ارایه می شود.

الوندی از ارایه مباحثی چون تاریخچه کنوانسیون حقوق کودک، آشنایی با ساختار کمیته حقوق کودک سازمان ملل، بررسی توصیه های کلی کمیته حقوق کودک در مورد گزارشهای ارسالی ایران و روشهای گردآوری اطلاعات مورد نیاز در این کارگاه سه روزه خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.