پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۷

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران ،داود توکلی رئیس کمیته داوران هندبال قاره آسیا از برگزاری یک دوره ارتقای داوری جهانی و همچنین…

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران ،داود توکلی رئیس کمیته داوران هندبال قاره آسیا از برگزاری یک دوره ارتقای داوری جهانی و همچنین سمپوزیوم قاره ای در مهرماه سالجاری در اصفهان خبر داد.

 با موافقیت فدراسیون بین المللی هندبال دوره ارتقای داوری ملی به قاره ای و قاره ای به جهانی از 1393/7/26 تا 1393/8/3 با وی به عنوان  عضو کمیته داوران فدراسیون بین المللی هندبال برگزار خواهد شد.

 همچنین قرار است فدراسیون بین المللی هندبال ماه آینده (مرداد ماه) اسامی 10 کوبل داوری از آسیا را برای شرکت در این دوره اعلام کند.

 از طرفی  سمپوزیوم قاره ای روسای کمیته های داوران و مربیان فدراسیون های عضو کنفدراسیون هندبال آسیا نیز از 1393/8/4   لغایت 1393/8/8  با حضور داوود توکلی , مانفرد پروس,  رییس کمیته داوران فدراسیون بین المللی هندبال و هینر برند مربی سابق تیم ملی آلمان در اصفهان برگزار خواهد شد.

برای شرکت در این سمپوزیوم که تغییرات قوانین هندبال برای سال 2017 مورد بحث و بررسی قرار می گیرد، از تمامی کشورهای عضو کنفدراسیون هندبال آسیا دعوت شده است.

انتهای پیام/
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.