چهارشنبه، ۰۴ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۱

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، براساس گزارش عملکرد سال 2013 بانک توسعه اسلامی در شاخه تحقیقات اسلامی و موسسات آموزشی (IRTI) که در…

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، براساس گزارش عملکرد سال 2013 بانک توسعه اسلامی در شاخه تحقیقات اسلامی و موسسات آموزشی (IRTI) که در جریان برگزار سی و نهمین نشست سالانه این بانک، کتابچه آن در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت، هشت مورد این پروژه ها در عربستان سعودی، سه پروژه در سنگال، سه پروژه در مصر و سه پروژه در مالزی اجرا شده است.

در کشورهای پاکستان، توگو و ترکیه هر یک، دو پروژه و علاوه بر ایران در کشورهای گینه، لیبی، مالدیو، عمان، آفریقای جنوبی و تونس هر کدام یک پروژه به اجرا درآمده است.

این پروژه ها در زمینه بانکداری اسلامی، بازارها و سیستم های مالی اسلامی، زکات، تامین مالی در سطح خرد و شرکت های کوچک و متوسط و مدیریت اسلامی هستند.

بانک توسعه اسلامی همچنین از سال 2010 تا 2013 به 30 دانشجوی برتر از کشورهای سوریه، اندونزی، روسیه، سودان، پاکستان، مالزی، اریتره، چاد، نیجریه، ازبکستان، فلسطین، بوسنی، افغانستان، اوگاندا، ترکیه و بنگلادش در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری بورسیه تحصیلی ارایه کرده است.

اقتصام(2)1063**1558

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.