پنجشنبه، ۰۵ تیر ۹۳ - ۱۱:۵۸

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، محمد کریملو معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه 11 با اعلام این خبر گفت: با همکاری اداره سلامت…

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، محمد کریملو معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه 11 با اعلام این خبر گفت: با همکاری اداره سلامت و در راستای افزایش سلامتی شهروندان از ابتدای سال تاکنون برنامه‌ها و همایش‌های مختلف در سطح منطقه برگزار شده است.

وی با اشاره به کارگاه‌ها و همایش‌های انجام شده افزود: از ابتدای سال تاکنون 335 مورد همایش و کارگاه‌ آموزشی،35 مورد نمایش میدانی،2 مورد جشن بزرگ منطقه‌ای در فرهنگسرای انقلاب، 35 مورد جشنوراه سلامت در سطح منطقه برگزار شده است.

کریملو در خصوص دیگر برنامه‌های انجام شده در سطح منطقه بیان داشت: تقدیر از 32 مورد از فعالان عرصه سلامت، برپایی 119 مسابقات فرهنگی آموزشی، برپایی 65 مورد تورهای آموزشی و تفریحی و پیاده‌روی نمادین و برپایی چندین ایستگاه سلامت در سطح منطقه از اهم فعالیت‌های انجام شده در سه ماهه نخست سال جاری است.

معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه 11 خاطرنشان کرد: تهیه و توزیع 20هزار اقلام آموزشی،برپایی 35 بیلبورد تبلیغات محیطی در سطح منطقه، ارسال 180مورد پیامک و برپایی 3 مورد همایش بزرگ منطقه‌ای در سه ماهه نخست سال انجام شده  است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.