پنجشنبه، ۰۱ آبان ۹۳ - ۰۳:۱۱

عضو گروه تخصصی تأسیسات مکانیکی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان همدان گفت: در منازلی که از سیستم‌های گرمایش از کف استفاده می‌شود نباید…

عضو گروه تخصصی تأسیسات مکانیکی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان همدان گفت: در منازلی که از سیستم‌های گرمایش از کف استفاده می‌شود نباید فرش زیادی استفاده کرد.

«سیدامیر احقر» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه‌ی همدان، اظهار کرد: سامانه‌ی گرمایش از کف برای منازل مناسب است و نباید فرش زیادی بر روی کفپوش منازل پهن کرد، چون پرزهای فرش در هوا معلق شده و به داخل ریه افراد فرو می‌رود.

وی تصریح کرد: با توجه به فرارسیدن فصل سرما و استفاده از وسایل گرمایشی برای جلوگیری از ایجاد مشکل در تنفس، همه‌ی دریچه‌های منازل خود از جمله دودکش‌ها را نبندید و اگر در منازل خود احساس سرگیجه کردید تا حد ممکن پنجره‌ها را باز بگذارید.

عضو گروه تخصصی تأسیسات مکانیکی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان همدان بهترین و موثرین راه برای جلوگیری از ورود سرما استفاده از دیوارهای دوجداره با قرارگیری یونولیت در وسط به‌ویژه در منازل بالای پارکینگ و آخرین طبقه دانست.

احقر خاطرنشان کرد: استفاده از بتن یا آجر در ساخت و ساز ساختمان‌ها بمنظور جلوگیری از سرما تفاوتی ندارد، چون مهم‌ترین مسأله استفاده از عایق است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.