شنبه، ۲۹ شهریور ۹۹ - ۱۰:۱۲
بزرگترین آبشار شکلاتی جهان

بزرگترین آبشار شکلاتی جهان در حالی در کشور سوییس اه اندازی شده که محل اصلی قرارگیری این آبشار در فروشگاه برند لیندت است….

بزرگترین آبشار شکلاتی جهان در حالی در کشور سوییس اه اندازی شده که محل اصلی قرارگیری این آبشار در فروشگاه برند لیندت است. در ادامه با ما همراه شوید.

از بزرگترین آبشار شکلات لیندور دنیا در فروشگاه برند لیندت واقع در سوییس رونمایی شد. در پی افتتاح موزه، کارخانه و فروشگاه این برند شکلات ‌سازی در شهر زوریخ سوییس، مسئولان این برند از بزرگترین آبشار شکلاتی لیندور دنیا در این مکان رونمایی کردند.

 

این فروشگاه جدید که با مساحتی حدود ۲۰ هزار متر مربع ساخته شده است شامل چندین نمایشگاه تعاملی و یک کافه شکلات می ‌شود و همچنین بزرگترین آبشار شکلاتی جهان را در خود جای داده است. در این میان همین آبشار شکلاتی را که در لابی این ساختمان قرار گرفته شاید بتوان مهمترین ویژگی آن قلمداد کرد.

فروشگاه جدید برند شکلات ‌سازی لیندت روز سیزدهم سپتامبر سال جاری در شهر زوریخ سوییس افتتاح شد و در این مراسم راجرر فدرر، تنیس ‌باز معروف و سفیر این برند، شرکت کرد. از این آبشار شکلاتی که بیش از ۹ متر ارتفاع دارد بزرگترین آبشار شکلاتی جهان نام گرفته است و ۱۵۰۰ لیتر شکلات حقیقی و خوردنی و لذیذ از آن سرازیر می‌شود.

بزرگترین آبشار شکلاتی جهانبزرگترین آبشار شکلاتی جهان

از این آبشار در هر ثانیه حدود یک کیلوگرم شکلات سرازیر می‌شود و لوله‌هایی به طول حدوداً ۹۴ متر که درون این مجسمه مخفی هستند این حجم از شکلات را هدایت می‌کنند.

بازددیدکنندگان این فروشگاه می ‌توانند علاوه بر دیدن این آبشار عظیم و لذیذ و دیدنی، که خودداری از شیرجه‌ زدن در آن واقعاً کار دشواری است، از نمایشگاه‌های چندرسانه‌ای بهره ببرند و نکات مهم و جالبی در مورد ریشه‌ی دانه‌ی کاکائو، تاریخچه‌ی فرایند تولید آن و همچنین میراث فرهنگی غذایی بیاموزند.

البته کافه شکلات این مجموعه را نیز نباید فراموش کرد و جالب اینجاست که بازدیدکنندگان می‌توانند در این کافه شکلات دلخواهشان را خودشان درست کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *