چهارشنبه، ۱۸ تیر ۹۳ - ۰۳:۵۹

این مرد بخت برگشته که از دروان کودکی با این تومور زندگی کرده ولی با سایز کوچکتر، هم اکنون در سن ۳۷ سالگی…

Yang Jianbin بزرگترین تومور جهان با وزن صد و ده کیلواین مرد بخت برگشته که از دروان کودکی با این تومور زندگی کرده ولی با سایز کوچکتر، هم اکنون در سن ۳۷ سالگی و تا جائیکه این توموررکورد بزرگترین تومور در دنیا را به خود اختصاص داده تحمل کرده است

بزرگترین تومور جهان از پای مردی در چین برداشته شد.یانگ جیانبین ۳۷ ساله از ابتدای تولد با خال سیاهی در سمت راست پایین تنه خود متولد شد.هنگامی که وی ۹ ساله شد بزرگ و بزرگتر شده بود.

index.jpgبلی بزرگترین تومور جهان با وزن صد و ده کیلو

به گزارش مجله پزشکی دکتر سلام خبرهنگامی که وی ۱۲ ساله شد تومور به اندازه مشت انسانی شده بود.خودداری خانواده از جراحی باعث شد که وزن تومور به ۱۱۰ کیلوگرم برسد.

چن مینلیانگ پزشک جراح می گوید فرد دچار نوعی عارضه ژنتیکی به نام نوروفیبروماتوسیس می باشد که بافتهای سلولی و روند رشد طبیعی بدن را با اختلال روبرو می نماید.وی می افزاید قبلا هم چنین تومورهایی را جراحی نمود اما به این بزرگی نبوده اند.

index8 بزرگترین تومور جهان با وزن صد و ده کیلو

این تومور مشکلاتی را برای یانگ پدید اورده بود.وی تنها می توانست روی تخت بنشیند یا دراز بکشد.دو سوم وزن بدنش را تومور تشکیل داده بود.۹ دکتر مسول جراحی وی بودند و عمل جراحی ۱۶ ساعت به طول انجامید.

index.jpg78 بزرگترین تومور جهان با وزن صد و ده کیلو

در طوبل عمل جراحی ۵ هزار میلی لیتر خون به بدن یانگ تزریق شد.وضعیت جسمانی وی خوب گزارش شده و اواخر همین ماه مرخص خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.