پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۹۳ - ۱۱:۱۰

فیروز ابراهیمی روز چهارشنبه در آستانه هفته صنعت و معدن در جمع خبرنگاران افزود: در شرایطی که اقتصاد نیاز اول کشور است و…

فیروز ابراهیمی روز چهارشنبه در آستانه هفته صنعت و معدن در جمع خبرنگاران افزود: در شرایطی که اقتصاد نیاز اول کشور است و در سالی که به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده، اثر گذارترین دستگاه دولتی مرتبط با اقتصاد در خراسان رضوی با وجود گذشت سه ماه از سال همچنان بدون مدیر است.

وی بیان کرد: در پایان سال گذشته مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی به تهران منتقل شد و از آن زمان تاکنون به دلایل متعددی هنوز مدیری برای این مجموعه معرفی نشده است .

وی گفت: این در حالی است که بدنه شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی هم اکنون دارای مدیران بسیار توانمند و قوی است و اسباب تاسف می باشد که این نهاد خدمات رسان حوزه صنعت بدون متولی مانده است .

ابراهیمی با بیان اینکه حوزه های تخصصی مدیران تخصصی خودش را نیاز دارد، افزود: گویا دست هایی از بیرون استان می خواهند، مدیر غیر مرتبط برای شرکت شهرک های صنعتی بگذارند و اختلاف بین تصمیم گیران در تهران و مدیریت عالی استان از علل طولانی شدن معرفی مدیر جدید می باشد.

دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خاطر نشان کرد: حوزه صنعت حوزه تخصصی است و بهتر است حوزه های تخصصی را با سیاست آلوده نکنیم.

وی با سپاسگزاری از استاندار خراسان رضوی گفت: به عنوان فعال بخش خصوصی از ایشان تشکر می کنم که تاکنون مدیر غیر متخصص را برای حوزه شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی نپذیرفتند.

وی در پایان گفت: ما دغدغه های دولت تدبیر و امید را می دانیم اما توصیه به آرامش تا این مرحله قابل قابل قبول است، اما بخش تولید منتظر اقدامات و حمایت های عملی دولت می باشد.

7487/659

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.