یکشنبه، ۰۴ آبان ۹۳ - ۱۱:۳۳

شهردار تبریز از ساخت بزرگترین مرکز اسکان موقت در تبریز خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی آذربایجان‌شرقی،«صادق نجفی» در جلسه‌ی…

شهردار تبریز از ساخت بزرگترین مرکز اسکان موقت در تبریز خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی آذربایجان‌شرقی،«صادق نجفی» در جلسه‌ی شورای مدیریت بحران استان اظهار کرد: این مرکز در زمینی به مساحت حدود 50 هکتار ساخته می‌شود.

وی با تأکید بر لزوم وجود ایثار در زمان‌های بحرانی خاطر نشان کرد: در زمان حادثه باید همه دست به دست هم دهیم تا بتوانیم از این آزمون‌ها سر بلند بیرون بیائیم.

شهردار تبریز گفت: در خصوص شهر تبریز شاید برخی تصمیمات در گذشته اشتباه بوده است و ضروریست امروز آن تصمیمات را لغو کنیم.

نجفی با اشاره به آمادگی شهرداری تبریز برای کمک به مدیریت بحران استان بمنظور ساماندهی و مسیرگشایی ورودی‌های شهر تبریز گفت: اگر سیلی از طرف آذرشهر و اسکو به طرف تبریز بیاید تبریز در خطر جدی قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به فعالیت‌های شبانه‌روزی شهرداری تبریز در بارش‌های اخیر در شهر تبریز افزود: متأسفانه میدان دام در مسیر سیل قرار گرفته و شهرداری آماده است برای برطرف کردن مشکلات این بخش تصمیمات اتخاذی مسئولان مربوطه را عملیاتی کند.

شهردار تبریز گفت: امروز زمان آن رسیده است که با استفاده از توان علمی دستگاه‌های پیش‌بینی‌کننده، پیش از وقوع حادثه‌ای هم‌چون سیل از آن اطلاع داشته باشیم و شهرداری تبریز این آمادگی را دارد که در این خصوص نیز پیشقدم باشد تا در برخی مسیرهای حساس این دستگاه‌ها نصب شود.

نجفی خاطرنشان کرد: معتقد هستم در مواقع بحران توان دستگاه‌ها بدون هیچ گونه محدودیتی باید در کنار یکدیگر قرار گیرد اما متأسفانه اراده همراهی و هماهنگی بین دستگاهی در استان به وجود نیامده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *