جمعه، ۰۹ آبان ۹۳ - ۰۲:۱۰

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: تبلیغات صحیح تاثیر بسزایی در ترغیب کردن مردم به زیارت…

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: تبلیغات صحیح تاثیر بسزایی در ترغیب کردن مردم به زیارت امامزادگان دارد.

حجت‌الاسلام سیدعلی بزرگواری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه وبویراحمد افزود: حضرت بی‌بی حکیمه (س) فرزند امام موسی کاظم و هر کجا فرزندان امامان معصوم هستند در اولویت شناخت برای مردم قرار دارند.

وی اظهار کرد: چون حکیمه خاتون در یک قطعه گمنام قرار دارد و برای اینکه سایر استان‌ها و مناطق ایران اسلامی بتوانند با فرزند بلافضل امام موسی کاظم آشنا شوند برگزاری این کنگره امری ضروری بود.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تبلیغات صحیح تاثیر بسزایی در ترغیب مردم به زیارت امامزادگان دارد.

بزرگواری عنوان کرد: باید با برگزاری همایش‌ها و کنگره‌های گسترده امامزادگانی که در گمنامی و مکان‌های دور افتاده قرار دارند را به مردم شیعه پرور ایران معرفی کنیم.

وی افزود: امید است برگزاری این کنگره ادامه داشته باشد تا شعار مردم کهگیلویه‌وبویراحمد مبنی بر اینکه بی‌بی‌ حکیمه (س) چهارمین حرم اهل بیت (ع) در ایران است به حقیقیت بپیوند.

بزرگواری در پایان سخنانش از تمام دست اندرکاران برگزاری این کنگره تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *