جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۳:۴۲

به گزارش خبرنگار مهر، مدیرعامل شرکت پارس طب عصر پنجشنبه در حاشیه بازدید استاندار سیستان و بلوچستان از پروژه احداث بیمارستان پارس در…

به گزارش خبرنگار مهر، مدیرعامل شرکت پارس طب عصر پنجشنبه در حاشیه بازدید استاندار سیستان و بلوچستان از پروژه احداث بیمارستان پارس در زاهدان بیان داشت: این بیمارستان به عنوان یکی از پروژه های بزرگ مشارکتی توسط بخش خصوصی با هزینه 200 میلیارد تومان در حال احداث است.

دکتر محمد حسین اباذری با بیان اینکه این مرکز درمانی بزرگ در 8 طبقه و با زیر بنای 27 هزار متر مربع در حال احداث است افزود: با راه اندازی بخش های تخصصی و فوق تخصصی در این بیمارستان نه تنها دیگر نیاز به اعزام بیماران به خارج از استان نخواهد بود بلکه می توان به استان های همجوار و حتی کشور های همسایه خدمات درمانی تخصصی ارایه کرد.

وی بیان داشت: در این بیمارستان تعداد 7 اتاق عمل تعبیه خواهد شد و پیش بینی می شود سالیانه تعداد 4 هزار و 290 نفر در بخش عمل جراحی جنرال، تعداد یک هزار و 287 در بخش عمل جراحی قلب باز، تعداد 3 هزار و 900 نفر در بخش های ویژه و همچنین 8 هزار و 454 بیمار در بخش های عمومی مورد پذیرش قرار گیرند.

وی گفت: در احداث این بیمارستان 120 تختخوابی بخش های داخلی، جراحی، کودکان، زنان و زایمان، سی.سی.یو، اتاق های عمل جنرال، آی .سی. یو  و همچنین امکاناتی از جمله شیمی درمانی، رادیو تراپی و آزمایشگاه های تشخیصی و بالینی در نظر گرفته شده است.

اباذری بیان داشت: با افتتاح این بیمارستان تعداد 83 نفر در بخش اداری و تعداد 381 نفر در بخش درمانی و تشخیصی مشغول به کار خواهند شد و برای تعداد یک هزار نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.