دوشنبه، ۰۷ مهر ۹۹ - ۱۰:۳۶
بزرگ ترین هتل روی آبی جهان

بزرگ ترین هتل روی آبی جهان در حالی چندی پیش افتتاح شده که این هتل در کشور مالدیو قرار دارد. برای مشاهده تصاویر…

بزرگ ترین هتل روی آبی جهان در حالی چندی پیش افتتاح شده که این هتل در کشور مالدیو قرار دارد. برای مشاهده تصاویر بیشتر در ادامه با ما همراه شوید.

لوکس یعنی هتل های مالدیو ، اما هتل سونوا فوشی این کشور پا را از این هم فراتر گذاشته است. این هتل دو روز قبل – به ادعای خود – بزرگ ترین ویلاهای یک خوابه و دو خوابه ی روی آبی دنیا را افتتاح کرد.

بزرگ ترین هتل روی آبی جهان

ویلاهای یک خوابه ی این اقامتگاه ۵۸۴ متر مربع مساحت دارند. ویلاهای روی آبی بزرگ تری هم در دنیا وجود دارد، اما ویلاهای این هتل بزرگ ترین ویلاهای یک خوابه و دو خوابه ی حال حاضر هستند.

در این هتل ۸ سوئیت این چنینی وجود دارد که به آن ها «اتاق های آبی» گفته می شود و از حالا امکان رزرو آن ها وجود دارد.

از آنجایی که ظاهراً صرف شکستن یک رکورد کافی نبوده، این ویلاها کف شیشه ای هم دارند تا مهمانان بتوانند بدون نیاز به سوار شدن به قایق، مرجان ها و ماهی های درون اقیانوس را از نزدیک ببینند. این سوئیت ها به وان های خصوصی در بیرون ویلا، ایوان های چوبی به همراه صندلی های آفتابگیر، استخر (در صورتی که آب اقیانوس برایتان کافی نباشد)، سقف های جمع شدنی برای تماشای ستارگان از روی تختخواب و سرسره های آبی مجهزند.

بزرگ ترین هتل روی آبی جهان

مانند بسیاری از هتل های مالدیو، سونوا فوشی هم بر روی یک جزیره ی شخصی به نام Kunfunadhoo قرار دارد.

خبرهای خوبی هم برای کسانی که از سفرهای بین المللی ناامید شده اند هست؛ مرزهای مالدیو به روی گردشگران همه ی کشورهای دنیا باز است و آن ها می توانند در مدت اقامت خود در این کشور در یکی از جزایر آن بمانند.

بزرگ ترین هتل روی آبی جهان

بزرگ ترین هتل روی آبی جهان

با توجه به اینکه این مجموعه ی اقامتی رستوران های متعدد، محل بازی برای بچه ها، زمین تنیس، رصدخانه و آبسنگ اختصاصی برای غواصی اسکوبا دارد، چیزهای زیادی در آنجا هست که مهمانان بتوانند بدون نیاز به رفتن به جای دیگر خود را سرگرم کنند. هتل سونوا فوشی بزرگ ترین سینمای فضای باز در اقیانوس هند را هم در خود جای داده است. قرنطینه ای بهتر از این وجود ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *