دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۷

به گزارش خبرنگار مهر، “بهمن سلیمانی” عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: من به بسکتبال استان علاقه خاصی دارم به طوری که هنوز…

به گزارش خبرنگار مهر، “بهمن سلیمانی” عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: من به بسکتبال استان علاقه خاصی دارم به طوری که هنوز پیراهن شماره 9 “حمیدرضا منصوریان” زمانی که در تیم پرسپولیس گرگان بازی می کرد را در اتاق خانه ام نگه داشته ام.

سلیمانی با اشاره به اینکه انتظارات از بسکتبال گرگان بالا است افزود: سال گذشته که تیم بسکتبال شهرداری گرگان با بودجه ای کمتر از سایر تیم ها عنوان چهارم مسابقات سوپرلیگ را به دست آورد به رئیس فدراسیون پیشنهاد کردم که مربی تیم را به عنوان پدیده مربیان انتخاب کند.

وی تصریح کرد: گرگان برای فدراسیون جایگاه ویژه ای دارد به طوری که اولین مدرسه تخصصی بسکتبال را به “محمد ایزدپناه” سرمربی گرگانی تیم ملی بسکتبال ایران سپردیم.

وی با تاکید بر نشست های بیشتر برای برطرف شدن مشکلات بسکتبال استان گفت: باید با اعضای تصمیم گیرنده و تاثیرگذار برای رفع مشکلات بسکتبال استان در فدراسیون جلسه بگذاریم.

نایب رئیس آقایان فدراسیون بسکتبال ضمن اشاره به اینکه باید تیمداری را جدا از باشگاه داری دانست تصریح کرد: امیدوارم از وجود ملی پوشان و بزرگان بسکتبال استان به طور تخصصی و نه به شکل تشریفاتی استفاده شود. به عنوان مثال می توان از وجود “حمیدرضا کلاسنگیانی” به عنوان یک نیروی باتجربه و علاقه مند استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.