دوشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۰۱

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز همایش اسوه های ایثار به همت سپاه شهرستان بهارستان به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی با حضور نماینده…

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز همایش اسوه های ایثار به همت سپاه شهرستان بهارستان به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی با حضور نماینده ولی فقیه سپاه در حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران و بسیجیان در سالن کانون شهید مطهری گلستان شهرستان بهارستان برگزار شد.

مسئول نمایندگی ولی‎فقیه در سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران در این مراسم با گرامیداشت سالروز شهادت استاد شهید مطهری به ویژگی های این عالم بزرگوار پرداخت و اظهار داشت: شهید مطهری از شخصیت های برجسته و بی نظیر تاریخ به شمار می رود که مجاهدت و پایمردی وی هیچ وقت از اذهان پاک نخواهد شد.

حجت‎الاسلام نعمت‎الله فخری افزود: ارزش انسانها در جامعه علم است و در اسلام نیز این واژه به عنوان سلطان جامعه نام برده می شود.

به گفته این مسئول، علم باید به بطن جامعه وارد شود و زمانی برای انسانها مفید و تاثیر گزار خواهد بود که دارنده علم عاقل و عادل باشد و با قدرت می توانیم بگوییم علمای جامعه اسلامی بهترین نمونه های شخصیت های دانا همراه با عدل بودند که می توانند نمونه های خوبی برای جامعه باشند.

در پایان این همایش از بسیجیان نمونه شهرستان با اهدای لوح تقدیر و هدیه قدردانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.