سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۹:۴۳

به  گزارش خبرنگار مهر علیرضا رحیمی در نشست خبری خود که امروز بعدازظهر  در محل باشگاه پرسپولیس و با حضور خواجه وند و…

به  گزارش خبرنگار مهر علیرضا رحیمی در نشست خبری خود که امروز بعدازظهر  در محل باشگاه پرسپولیس و با حضور خواجه وند و سیاسی  و دیگر اعضای هیات مدیره برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اول از همه از همه شما  یک خواهش دارم. شاید این خواهش من به جلسه امروز ارتباطی نداشته باشد ولی ما به کمک شما تک تک خبرنگاران نیاز داریم. ما باید کاری کنیم پرسپولیس بهتر از گذشته باشد. ما تا بهترین ها خیلی فاصله داریم ولی باز هم خواهش می کنم که به ما کمک کنید چرا که کمک به آرامش باشگاه کمک به فوتبال ایران است.

وی در پاسخ به این سئوال که هیات مدیره پرسپولیس در یک سال پیش رو چه کاری انجام می دهد که بخش خصوصی سال آینده با رغبت به این باشگاه ورود کند؟ گفت: شاید نظر خیلی ها این باشد که به اداره پرسپولیس و یا فدراسیون فوتبال سختی است ولی نظر من برعکس این است. اداره فدراسیون و باشگاهها از کاری راحت تر است! فیفا قوانینی برای باشگاهها و فدراسیونها مصوب کرده  و کس شرح وظایف خودش را دارد. در هیچ جای دنیا فدراسیونها با باشگاهها مشکلی ندارند چون شرح وظایف مشخص  است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: به عنوان مثال 5-6 ماه دیگر مسابقات لیگ قهرمانان اسیا برای ما شروع می شود ولی ما آنچه که باشگاه باید برای این مسابقات در اختیار کنفدراسیون فوتبال آسیا بگذارد، نداریم.  اینکه من می گویم اداره باشگاه می تواند کار راحتی باشد برای این خاطر است که اگر قوانین را رعایت کنیم مشکلی پیش نمی آید.

رحیمی با بیان اینکه مشکل فوتبال ما مشکل دید سلیقگی است تاکید کرد: سالها می شنویم که سهام تیمی مثل پرسپولیس در بورس ارائه می شود و یا این تیمها خصوصی می شوند ولی بعید می دانم به این زودی ها انجام شود. وزارت ورزش دنبال این مسائل هست و آن را پیگیری می کند. اگر وزارت صلاح دید که ما بحث خصوصی سازی را انجام بدهیم حتما آن را انجام خواهیم داد.

ادامه دارد…

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.