دوشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۲۴

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈسعدالله عبدالهیˈ عصر یکشنبه در آیین معارفه خود با حضور معاون امور بندری و مناطق ویژه اقتصادی سازمان بنادر…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈسعدالله عبدالهیˈ عصر یکشنبه در آیین معارفه خود با حضور معاون امور بندری و مناطق ویژه اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی افزود: با توجه به پویایی و میل به حرکت در این نیروها به اینها به عنوان عوامل تولید ثروت توجه خواهد شد.

وی گفت: کارهای بسیار ارزشمندی در بنادر خوزستان انجام شده و سعی می شود توسعه گرایی و جذب سرمایه گذاری در این بنادر ادامه یابد.

عبدالهی افزود: بندر امام خمینی(ره) جزو بنادر نسل سوم(بنادری که ایجاد ارزش افزوده می کنند) کشور است که تلاش می شود با یک گام به جلو این بندر به بندری با مشارکت صفر تا صد بخش خصوصی به بندر نسل چهارم تبدیل شود.

وی خاطرنشان کرد: این بندر در جذب سرمایه های بخش خصوصی عملکرد مناسبی داشته و از حضور سرمایه گذاران در این بندر استقبال می شود.

عبدالهی افزود: امید می رود که از این پس سرمایه گذاران خارجی نیز در این بندر سرمایه گذاری کنند.

ˈجبار جلیلیانˈ هم که به مدت دو هفته سرپرستی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان را عهده دار بود گفت: یکی از شاخص های مدیریتی رضایت نیروی انسانی است.

وی افزود: نیروهای انسانی بسیار توانمندی در بندر امام فعالیت دارند که یکی از برنامه های اصلی مدیریت باید جلب رضایت اینها باشد.

جلیلیان گفت: این شاخص باید در جذب منابع، سرمایه گذار و توسعه مورد توجه قرار گیرد.

645/538

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.