دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۹

با اينکه تيم ملي پرتغال در پنجمين دقيقه از وقت‌هاي تلف شده بازي خود برابر آمريکا از شکست گريخت و بازي را با…

با اينکه تيم ملي پرتغال در پنجمين دقيقه از وقت‌هاي تلف شده بازي خود برابر آمريکا از شکست گريخت و بازي را با تساوي 2 بر 2 به پايان رساند تا از خداحافظي زودهنگام با جام جهاني 2014 فرار کند اما سرمربي اين تيم اذعان کرد که مردان او را در آستانه وداع با جام بيستم هستند.

مردان پائولو بنتو با وجود يک امتيازي که از تساوي برابر آمريکا کسب کردند با تفاضل گل 4- در قعر جدول قرار دارند و اين در حالي است که تيم‌هاي ملي آلمان و آمريکا هرکدام با 4 امتياز و برحسب تفاضل گل در رده‌هاي اول و دوم جدول گروه G‌ قرار دارند. اين بدان معناست که تساوي آمريکا و آلمان در بازي آخرشان در مرحله گروهي حکم صعود آنها و حذف پرتغال و غنا از جام جهاني 2014 را صادر مي‌کند.

بنتو در اين زمينه گفت: نتيجه خوبي کسب نکرديم. تساوي 2 بر 2 شايد ما را فوراً از رقابت‌ها بيرون نکرد اما وضعيت‌‌مان را براي رسيدن به مرحله بعد بسيار سخت‌تر کرد. پرتغال شانس زيادي براي صعود بخه مرحله يک هشتم نهايي ندارد.

وي افزود: حتي اگر کار به تفاضل گل هم بکشد ما وضعيت خوبي نداريم چون تفاضل گل ما 4- است و اين در حالي است که آمريکا از اين نظر وضعيت بهتري دارد.

سرمربي پيشين تيم اسپورتينگ ليسبون تصريح کرد: تساوي 2 بر 2 حاصل تمام تلاش‌هايي بود که در طول بازي انجام داديم. آمريکا دروازه ما را تنها و تنها از راه دور تهديد کرد اما ما هم مشکلاتي در جناح راست داشتيم و نتوانستيم حريف را در آن منطقه کنترل کنيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.