شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۵:۱۶

وي در گفتگو با نشريه اسپانيايي مارکا اعلام کرد به رغم مصدوميت ، خود وي خواهان حضور در ديدار پاياني ليگ قهرمانان بين…

وي در گفتگو با نشريه اسپانيايي مارکا اعلام کرد به رغم مصدوميت ، خود وي خواهان حضور در ديدار پاياني ليگ قهرمانان بين دو تيم رئال مادريد و اتلتيکو مادريد بود. رئال مادريد در اين ديدار چهار بر يک به پيروزي رسيد.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از مادريد، بنزما گفت:«حضور در آن ديدار يک اشتباه نبود،‌ هرچند مصدوم بايد در آن ديدار شرکت و به تيم کمک مي کردم. اکنون در شرايط کامل براي پاسخ گويي به افکار عمومي فرانسه در جام جهاني هستم.»

اين مهاجم بيست و شش ساله خاطر نشان کرد :«در هر ديدار با تيم ملي فرانسه ، من بايد بهترين بازيکن باشم. مسئولست بيشتري احساس مي کنم. تلاش مي کنم تا بهترين باشم.»

وي همچنين اعلام کرد در فصل اخير بهترين فصل خود را از سال 2009 تا کنون در رئال مادريد سپري کرده است. بنزما تيم هاي اسپانيا ،‌ برزيل و آلمان را از مدعيان قهرماني در جام جهاني 2014 دانست.

اين مهاجم فرانسوي همچنين در مورد تيم کشورش نيز گفت:«فرانسه از مدعيان قهرماني نيست اما ما تيمي جوان و آينده دار داريم. از زمان ديدارهاي پلي آف مقابل اوکراين بازي بهتري ارائه کرديم. ابتدا به صعود از گروه مي انديشيم و سپس بازي به بازي پيش خواهيم رفت.»

تيم ملي فوتبال فرانسه در گروه پنجم رقابت هاي جام جهاني 2014 با تيم هاي سوئيس ، اکوادور و هندوراس هم گروه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.