جمعه، ۱۳ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۹

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بحث اعتدال از سال ۶۸ شروع شده است و آقای هاشمی رفسنجانی بدون اینکه اعلام کند شعارش…

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بحث اعتدال از سال ۶۸ شروع شده است و آقای هاشمی رفسنجانی بدون اینکه اعلام کند شعارش اعتدال بوده و بنیان‌گذار اعتدال ایشان بوده است.

به گزارش فارس، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه همایش «‌مادل‌آرامیم»‌  که عصر امروز (پنجشنبه) از سوی حزب مردم سالاری در هتل المپیک برگزار شد،‌ در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا شما معتقدید که مکتب اعتدال از نیاوران آغاز شده است؟ اظهار داشت: خیر مکتب اعتدال از آنجا آغاز نشده است. فکر می‌کنم بحث اعتدال از سال 68 شروع شده و آقای هاشمی رفسنجانی در آن زمان بدون اینکه اعلام کنند اصولا شعارشان اعتدال بود و همیشه بحثشان این بود که نه به چپ و راست برویم و نه به سمت افراط و تفریط حرکت کنیم بلکه راه میانه را برویم و بنیان‌گذار اعتدال وی بوده است.

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار فارس درباره اینکه شما گفتید برخی حرکات یک خانم بازیگر به وزیر مربوط نیست و آیا این بازیگر متعلق به همین سینما نیست و شما مسئول هستید؟ گفت: کاری که ایشان انجام داده است، خطا نیست اما قابل دفاع هم نیست و من این مطلب را به وی گفتم اما اگر یک پزشک جایی خطا کند آیا به وزیر بهداشت مربوط می‌شود؟!

جنتی همچنین تصریح کرد: شبکه‌های اجتماعی فیلتر نخواهند شد و دیدید که دولت جلوی این کار را گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.