شنبه، ۲۰ اردیبهشت ۹۹ - ۱۰:۳۷
بهترین برندهای شلوار جین ایرانی

آشنایی با بهترین برندهای شلوار جین ایرانی باعث می شود تا بتوانید لباسی با بهترین کیفیت پیدا کنید. در ادامه سعی داریم تا…

آشنایی با بهترین برندهای شلوار جین ایرانی باعث می شود تا بتوانید لباسی با بهترین کیفیت پیدا کنید. در ادامه سعی داریم تا به معرفی این برندها بپردازیم. شما می توانید خریدی با خیال آسوده از آنها داشته باشید.

تقریبا هرکسی حداقل یک‌دست شلوار جین در کمد لباسش پیدا می‌شود. فرقی هم نمی‌کند آقا باشید یا خانم. شلوار جین حتی سن‌وسال هم نمی‌شناسد. اما با خرید شلوار جین ایرانی چقدر موافق‌اید؟ شاید هم بهتر باشد بپرسیم با برندهای شلوار جین ایرانی چقدر آشنایی دارید؟ بهترین برندهای شلوار جین ایرانی

این روزها باتوجه‌به نرخ بالای ارز و سخت‌گیری مسئولان برای صدور مجوز واردات پوشاک خارجی می‌توان حدس زد که عمده شلوار جین‌های موجود در بازار یا تولید داخل‌اند یا از مسیرهای غیرقانونی و قاچاق به بازار کشور وارد شده‌اند. ازطرفی، ما ایرانی‌ها به‌ویژه درخصوص پوشاک به اجناس خارجی تمایل بیشتری داریم. چراکه به‌دلیل کمبود پوشاک خوب ایرانی در دهه‌های گذشته به برندهای خارجی روی آوردیم. حالا هم که اوضاع برندهای داخلی در حال ترقی است و با کیفیت و سلیقه موردتقاضا همسوتر شده، باز تمایلی به استقبال از تولیدکنندگان وطنی نداریم.

در این میان، تولیدکنندگانی که از اعتمادبه‌نفس کافی برخوردار نیستند، شلوار جینِ دوخته‌شده در تولیدی‌های خودمان را با نشان برندهای دهان‌پرکن و قیمت‌های بالا روانه بازار می‌کنند و معتقدند عرضه تولیدات‌شان با نام‌ونشان ایرانی برای غالب مشتریان جاذب نیست. بااین‌حال برندهای ایرانیِ بااعتماد‌به‌نفسی هم داریم که توانسته‌اند بدون مارک‌های دروغین در دل خریداران‌شان جا باز کنند. بهترین برندهای شلوار جین ایرانی

سِله‌بُن

سله‌بن هم از دیگر برندهای خوب ایرانی است که نزدیک به یک دهه پیش به عرصه پوشاک کشور وارد شد و هم‌اکنون با بیش از ۱۵ شعبه فعال در سراسر کشور در خدمت مشتریان حامی پوشاک ایرانی است.

بهترین برندهای شلوار جین ایرانی

تولیدات سله‌بن شامل پوشاک هم مردانه و هم زنانه و عموما مدل‌های جوان‌پسند است. برای مشاهده مدل‌ها بهتر است حضوری مراجعه کنید. اما صفحه اینستاگرام سله‌بن هم هست که به‌طور مداوم به‌روزرسانی می‌شود و جدیدترین تولیدات این برند را معرفی می‌کند. سله‌بن یک صفحه اینستاگرام ویژه هم برای خرید غیرحضوری دارد که در بیوی صفحه اصلی لینک شده است. تازه درصورتی‌که به هر دلیلی از خریدتان ناراضی باشید، می‌توانید با پرداخت هزینه پست برگشت مرجوع کنید و وجه کالای خریداری‌شده را پس بگیرید.

درمورد قیمت‌ها هم باید بگوییم که قیمت شلوار جین‌های سله‌بن حول‌وحوش ۲۰۰٫۰۰۰ تومان است.

پاتن‌ جامه

پاتن‌جامه یکی از شناخته‌شده‌ترین برندهای پوشاک ایرانی است. حتی اگر تابه‌حال در فروشگاه‌های پاتن‌جامه پا نگذاشته باشید، احتمالا حداقل اسمش به گوش‌تان آشناست.

بهترین برندهای شلوار جین ایرانی

این برند خوش‌نام فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۷۳ آغاز کرد و از همان آغاز با استراتژی تولید پوشاک الیاف طبیعی به عرصه صنعت پوشاک کشور وارد شد. جالب است که این استراتژی هنوز هم به قوت خود باقی است. پاتن‌جامه‌ای‌ها در تلاش‌اند که با نوآوری مستمر و تولید پوشاک مد روز بتوانند در برابر محصولات باکیفیت خارجی حرفی برای گفتن داشته باشند. برند پاتن‌جامه هم‌اکنون دارای ۱۸ نمایندگی فروش در نقاط مختلف تهران و شهرستان‌هاست و در سراسر کشور نمایندگی فعال می‌پذیرد.

در فروشگاه‌های پاتن‌جامه به مجموعه متنوعی از انواع پوشاک مردانه و زنانه دسترسی خواهید داشت. پوشاک این برند شامل شلوار جین هم می‌شود.

متأسفانه وب‌سایت پاتن‌جامه برای مشاهده مدل‌ها و اطلاع از قیمت‌ها به‌روز و کاربرپسند نیست. این برند هنوز، آن‌طور که بایدوشاید، در فضای مجازی به حضور درخورتوجهی دست نیافته است. در صفحه اینستاگرام پاتن‌جامه هم تصاویر کامل و واضح کالکشن‌های جدید موجود نیست. از ادمین صفحه درمورد امکان خرید غیرحضوری جویا شدم و پاسخ منفی دریافت کردم. بنابراین در حال حاضر تنها می‌توانید از شعب پاتن‌جامه به‌صورت حضوری خرید کنید.

اما مطمئن باشید در پاتن‌جامه جین‌های متنوعی خواهید یافت. درمورد قیمت هم از ادمین صفحه پرسیدم و قیمت شلوار جین‌های پاتن‌جامه را پس از کسر تخفیف (در زمان تهیه این مطلب برند پاتن‌جامه در تخفیف بود) برای مدل‌های مردانه از ۱۶۸٫۰۰۰ تا ۲۳۲٫۰۰۰ تومان و برای مدل‌های زنانه از ۱۵۲٫۰۰۰ تا ۱۹۰٫۰۰۰ تومان اعلام کرد.

سارَک

سارک یک برند پوشاک زنانه است که با بهره‌گیری از طراحان خلاق و پرتلاش سعی دارد به برندی قدرتمند در کارزار رقابت با برندهای خارجی تبدیل شود. ازجمله خصوصیات بارز این برند می‌توان به دو اصل سادگی در طراحی و استفاده از الیاف طبیعی اشاره کرد. سارک در حال حاضر دارای ۱۵ نمایندگی رسمی در تهران و شهرستان‌هاست.

آدرس نمایندگی‌ها و عاملین فروش این برند را می‌توانید در وب‌سایت سارک جست‌وجو کنید. خوشبختانه سارک برخلاف اغلب برندهای ایرانی دارای سایت شُسته‌رُفته و کاربرپسندی است و فروش غیرحضوری هم دارد.

بهترین برندهای شلوار جین ایرانی

سارکی‌ها پوشاک زنانه متنوعی تولید می‌کنند که شامل شلوار جین هم می‌شود. شلوار جین‌های سارک تنوع نسبتا خوبی دارند. هم ازلحاظ مدل و هم رنگ‌بندی. اگر طالب جین جذب و اسکینی یا حتی راسته‌های مدل گشاد باشید، احتمالا از سارک دست‌خالی برنخواهید گشت. درمورد قیمت هم باید بگوییم که در حال حاضر بازه قیمتی شلوار جین‌های سارک، طبق قیمت‌های مندرج در وب‌سایت خود برند، از حدود ۱۷۸٫۰۰۰ تا ۳۲۵٫۰۰۰ تومان است.

تازه اگر در شهری سکونت دارید که هنوز سارکی نشده است، همان طور که گفتیم، می‌توانید از طریق وب‌سایت رسمی سارک برای خرید اقدام کنید. درضمن همه کالاهای فروخته‌شده سارک از طریق وب‌سایت از ۱۰ روز گارانتی بازگشت برخوردارند.

نکته دیگر اینکه هنگام خرید حضوری، کادر فروشگاه معمولا خوش‌برخورد هستند و به‌خوبی برای خرید کالا راهنمایی‌تان خواهند کرد.

سایر برندها

دیگر برندهایی که برای خرید شلوار جین ایرانی می‌توان در ذهن داشت عبارت‌اند از:

  • کیان جامه؛
  • دثار؛
  • آرین جین؛
  • آنو جین؛
  • سالیان.

البته که برندهای شلوار جین ایرانی بیش از اینهاست. متأسفانه بسیاری از برندها هنوز گمنام‌اند. برندهایی هم که تولیدات‌شان را با مارک‌های دروغین روانه بازار می‌کنند به‌جای خود. اما برندهایی که با نام‌ونشان واقعی خودشان در بازار حضور دارند، اگر هنوز سر زبان‌ها نیفتاده‌اند، یکی از دلایلش می‌تواند دست‌کم گرفتن اهمیت فعالیت در فضای مجازی باشد. این روزها داشتن یک وب‌سایت درست‌ودرمان و حضور فعال در شبکه‌های اجتماعی کمک زیادی به شناخته‌تر شدن برندها می‌کند. منتها هنوز برخی برندهای پوشاک ایرانی، خصوصا آن‌دسته از تولیدکنندگانی که روی یک دسته‌بندی خاص متمرکزند، از معرفی تولیدات و کسب‌وکارشان در فضای مجازی اجتناب می‌کنند و درنتیجه بیشتر در سطح خریداران عمده شناخته‌شده‌اند تا در بین من و شمایی که سالی یکی دو دست شلوار جین بیشتر نمی‌خریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *