چهارشنبه، ۲۸ تیر ۹۶ - ۰۵:۳۷
بهترین و کاملترین راهنمای سفر به ترکیه

بهترین و کاملترین راهنمای سفر به ترکیه را در حالی امروز به شما کاربران همیشه همراه میهن پست ارائه خواهیم داد که ترکیه…

بهترین و کاملترین راهنمای سفر به ترکیه را در حالی امروز به شما کاربران همیشه همراه میهن پست ارائه خواهیم داد که ترکیه به دلیل برخورداری از جاذبه‌های متعدد و جذاب در حوزه گردشگری و فاصله کم با ایران یکی از مقاصد گردشگری پرطرفدار بین ایرانی‌ها است. اگر شما هم دوست دارید به ترکیه سفر کنید ، قبل از سفر حتما به راهنمای سفر ترکیه در سایت توریستگاه سر بزنید. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

بهترین و کاملترین راهنمای سفر به ترکیه را می توان امروز در سایت توریستگاه دریافت کرد چرا که در این سایت تمام اطلاعات مورد نیاز سفر به ترکیه را با جزییات کامل مانند مکان های دیدنی ، مراکز خرید ، هتل ها از جمله بهترین هتل های استانبول ، رستوران ها ، سرگرمی ها و فعالیت های شهر به روشنی ارائه شده و شما می توانید در این سایت نیز نسبت به رزرو و خرید آنلاین تور با پایین ترین و ارزان ترین نرخ اقدام نمایید.

در ادامه نمونه هایی از تفریحات و سرگرمی های شهرهایی نظیر آنتالیا، استانبول و کوش آداسی را مشاهده می کنید:

سافاری در آنتالیا : روزى پر جنب و جوش در جاده اى پر دست انداز و دیدن ترکیه واقعی. جیپ سافاری بهترین راه برای نزدیک شدن به این قسمت ترکیه است. در این گردش مکان هایی را خواهید یافت که از وجودشان مطلع نبودید.

راهنمای سفر به ترکیه

بالن سواری در استانبول : کِپِدوشیا در سراسر دنیا به عنوان یکی از بهترین مکانها برای پرواز با بالن است. مناظر تماشایی به همراه شرایط عالی پرواز به بالن ها این اجازه را می دهد تا به آرامی بر فراز آسمان آبی و از میان دره ها حرکت کند تا شما نظاره گر چشم انداز نفس گیر منطقه باشید. در اینجا تورهای متفاوتی با زمان های متفاوتی در حال انجام است.

راهنمای سفر به ترکیه

گردش با قایق در کوش آداسی : مطمئنناً در مدتی که در کوش آداسی هستید سرانجام به گردش با قایق خواهید پرداخت. سفرهای کوتاه دریایی متعددی در کوش آداسی وجود دارد که راهی عالی برای شنا و غواصی با لوله های تنفسی در بیشتر خلیج های غیر قابل دسترس است. امکان سفر با کشتی به جزیره های رودس و کاس در فصل تابستان نیز وجود دارد.

راهنمای سفر به ترکیه

و البته باید گفت که سفر نهایی با قایق به ماوی یول یا راه آبی است و در این میان یک هفته سفر با قایق موتوری می تواند تجربه ای بزرگ باشد ولی سفر دسته جمعی با دوستان لذت بخش تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.