جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۲

يحيي گل‌محمدي در خصوص وضعيت فعلي ذوب‌آهن عنوان کرد: نياز به کار زيادي داريم که با يک تيم خوب ليگ را شروع کنيم….

يحيي گل‌محمدي در خصوص وضعيت فعلي ذوب‌آهن عنوان کرد: نياز به کار زيادي داريم که با يک تيم خوب ليگ را شروع کنيم. در يکي، دو پست هم نياز به جذب بازيکن داريم و در روزهاي آينده بايد اين کار را انجام دهيم. تغييرات زيادي در تيم ما رخ داده و نياز به بازي‌هاي تدارکاتي بيشتر داريم. هنوز کارهاي تاکتيکي را شروع نکرده‌ايم و بيشتر کارهاي بدني را انجام مي‌دهيم. 2 هفته ديگر هم عازم ترکيه مي‌شويم تا چند بازي دوستانه هم در آنجا برگزار کنيم.

به نقل از تسنيم، وي در پاسخ به اين سوال که آيا با توجه به تغييرات زيادي که ايجاد کرديد نگران نيستيد که در بازي‌هاي ابتدايي ليگ‌برتر امتياز از دست دهيد گفت: طبيعي است که شرايط از اين ديدگاه تا حدودي نگران کننده باشد ولي مجبور بوديم اين تغييرات را انجام دهيم. ميانگين سني ذوب‌آهن بالا بود و بايد تيم را جوان‌تر مي‌کرديم تا ميانگين دوندگي بازيکنان بالا برود. به هر حال هر تغييراتي هزينه دارد.

گل‌محمدي درباره اينکه آيا مي‌توان تيم شما را جزو مدعيان کسب سهميه ليگ‌ قهرمانان آسيا قرار داد تاکيد کرد: از الان نمي‌شود در مورد اين موضوع صحبت کرد و نياز به گذر زمان داريم. ذوب‌آهن دو فصل خيلي بد را پشت سر گذاشت و اين تيم نياز دارد اعتماد به نفس و شخصيت گذشته را به دست بياورد.

مدافع پيشين تيم ملي در ادامه اين گفت‌وگو در خصوص اينکه آيا موافق ماندن کي‌روش در تيم ملي ايران است يا خير گفت: در اين خصوص يک بحث مطرح است و بايد ببينيم آيا خودش تمايل دارد بماند يا خير. با اين حال من معتقدم بهتر از کي‌روش نصيب‌مان نمي‌شود و اميدوارم فدراسيون فوتبال تحت هر شرايطي او را حفظ کند. او روي فوتبال ما شناخت کافي دارد و مطمئنا اگر بماند تيم‌ملي‌ را براي آينده جوان‌تر خواهد کرد.

گل‌محمدي در پاسخ به اين سوال که قبول داريد فضاي جامعه طوري است که خيلي‌ها قبول نمي‌‌کنند مربي ايراني جانشين کي‌روش شود گفت: جواب دادن به اين سوال خيلي سخت است و بايد ديد در آينده چه اتفاقاتي خواهد افتاد. اگر کي‌روش برود مربي بعدي نبايد از لحاظ فني و اسم و رسم و سابقه، از او کوچکتر باشد. اين يک نکته مهم است که بايد در نظر گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.