دوشنبه، ۱۳ مرداد ۹۳ - ۰۱:۵۹

هم‌زمان با سفر وزیر نیرو به گرمسار با حضور دکتر «کاتب» نماینده‌ی گرمسار و «وکیلی» استاندار سمنان بهره‌برداری آزمایشی از پروژه‌ی انتقال آب…

هم‌زمان با سفر وزیر نیرو به گرمسار با حضور دکتر «کاتب» نماینده‌ی گرمسار و «وکیلی» استاندار سمنان بهره‌برداری آزمایشی از پروژه‌ی انتقال آب الوئک از ایوانکی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی سمنان، «عباس تجلی» مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان سمنان در این‌باره گفت: بهره‌گیری از خط لوله‌ای به طول 37 کیلومتر، احداث مخزنی به حجم 2000 مترمکعب و حدود 75 لیتر در ثانیه دبی آب از مشخصات فنی این پروژه است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان سمنان ادامه داد: 75 لیتر دبی در ثانیه حاصل برداشت از 3 حلقه چاه در آلوئک است که هم‌اکنون بصورت آزمایشی یک حلقه چاه آن وارد مدار شده و تست آب آن آغاز شده است.

مهندس تجلی خاطرنشان کرد: 27 کیلومتر اول این پروژه برای فاز نخست اجرایی شده و دبی انتقالی در فاز نخست 30 لیتر در ثانیه است.

وی تصریح کرد: با بهره‌برداری کامل از این پروژه علاوه‌بر تأمین آب شرب مورد نیاز شهر ایوانکی، آب شرب مورد نیاز شهر جدید ایوانکی نیز تأمین می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *