چهارشنبه، ۱۲ شهریور ۹۳ - ۰۳:۰۵

نماینده‌ی مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی اعتبار امسال اختصاص یافته برای این شهرستان را 47 میلیارد تومان اعلام کرد. به گزارش خبرنگار…

نماینده‌ی مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی اعتبار امسال اختصاص یافته برای این شهرستان را 47 میلیارد تومان اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه‌ی همدان، «بهروز نعمتی» اظهار کرد: این میزان اعتبار از محل اعتبارات ملی و استانی و تملک دارایی‌ها و طبق ماده‌ی 180 به طرح‌های عمرانی و زیرساختی شهرستان اختصاص یافته است.

وی با اشاره به اینکه اسدآباد در بحث اعتبارات، نسبت به سال‌های گذشته با وجود رکود با مشکلی مواجه نشده است، افزود: از اعتبارات امسال جهت طرح‌های عمرانی و زیرساختی شهرستان استفاده می‌شود.

نعمتی با بیان اینکه امسال بیش از 16 میلیارد تومان اعتبار جهت ادامه عملیات کنارگذر شهرستان در نظر گرفته شده است، گفت: تا پایان سال یک لاین از کنارگذر اسدآباد راه‌اندازی می‌شود.

وی یادآور شد: تاکنون برای این پروژه 20 میلیارد تومان هزینه شده است.

نماینده‌ی مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشرفت 47 درصدی سد نعمت‌آباد افزود: این پروژه پس از راه‌اندازی، 1000هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان را تحت پوشش قرار می‌دهد.

نعمتی میزان اعتبار مورد نیاز این پروژه را 28 میلیارد تومان و اعتبار در نظر گرفته شده را 11 میلیارد تومان اعلام و تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود سال آینده این پروژه به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *