شنبه، ۱۰ آبان ۹۳ - ۰۲:۵۱

پل تقاطع غیرهمسطح شهر گمیشان استان گلستان برای عبور خط ‌هن گرگان-اینچه برون صبح امروز با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور، استاندارگلستان و…

پل تقاطع غیرهمسطح شهر گمیشان استان گلستان برای عبور خط ‌هن گرگان-اینچه برون صبح امروز با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور، استاندارگلستان و هیئت همراه به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با حضور محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهور و محسن پور سیدآقایی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران که برای بررسی وضعیت اجرای طرح خط آهن ایران – ترکمنستان – قزاقستان به گلستان سفر کرده‌اند، پل تقاطع غیرهمسطح شهر گمیشان افتتاح شد.

استاندار گلستان گفت: این تقاطع در کیلومتر 40 طرح با 130 میلیارد تومان اعتبار ساخته شده و به بهره‌برداری رسید وطول آن 750 متر و ارتفاع 9 متر که در مدت پنج ماه ساخته شده است.

صادقلو افزود: در مسیر خط آهن گرگان-اینچه برون 10 تقاطع غیرهمسطح وجود دارد که در فاز نخست شش تقاطع به بهره‌برداری می‌رسد که چهار تقاطع آن آماده و دو تقاطع دیگر نیز تا دو هفته آینده آماده بهره‌برداری است.

به گفته وی، چهار پل دیگر نیز در فاز دوم پس از تکمیل این پل‌ها ساخت آن در تقاطع پترشیمی و اترک آغاز می‌شود.

استاندار گلستان بیان داشت: خط آهن ایران-ترکمنستان-قزاقستان قرار است به زودی تکمیل و با حضور روسای جمهور سه کشور به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *