جمعه، ۳۱ مرداد ۹۳ - ۰۷:۱۱

مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی از بهره‌برداری از 11 پروژه زیست محیطی در هفته دولت خبر داد. به گزارش گروه دریافت خبر…

مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی از بهره‌برداری از 11 پروژه زیست محیطی در هفته دولت خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا- منطقه خراسان، حمید صالحی با اشاره به اینکه «آرامش و امید» به عنوان شعار امسال هفته دولت اعلام شده است، گفت: ستاد گرامیداشت هفته دولت در این اداره کل شکل گرفته و حدود 20 برنامه دراین هفته تدارک شده است .

وی با اشاره به اینکه رویکرد دولت تدبیر و امید بر اطلاع‌رسانی عملکرد دولت در طول هفته دولت به مردم است اظهار کرد: 11 پروژه زیست محیطی در طول این هفته به بهره‍‌برداری خواهد رسید.

صالحی به افتتاح چهار پروژه تصفیه فاضلاب درشهرستان‌های کاشمر و نیشابور در این هفته اشاره کرد و افزود: پاسگاه محیط بانی قوزلی درشهرستان چناران نیز که از ابتدای سال 88 در دست ساخت بوده است در این هفته به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان همچنین با اشاره به چند پروژه زیست محیطی درشهرستان‌های بردسکن، درگز و سبزوار، خاطرنشان کرد: برگزاری همایش آموزشی با موضوع نقش امنیت اجتماعی در توسعه پایدار و نیز تبیین حقوق شهروندی با حضور کارکنان این اداره کل و سازمان‌های مردم‌نهاد زیست محیطی دراین هفته از دیگر برنامه‌های شاخص تدارک دیده شده خواهد بود .

در طول هفته دولت امکان ملاقات عمومی با مدیرکل حفاظت محیط زیست استان فراهم است و مراجعان می‌توانند ضمن بازدید رایگان از موزه سیمای طبیعت و حیات وحش استان واقع در مرکز این اداره کل از نمایشگاه دستاوردهای حفاظت محیط زیست در موضوع حفظ تنوع زیستی و مقابله با متخلفان شکار و صید نیز بازدید به عمل آوردند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *