یکشنبه، ۰۲ شهریور ۹۳ - ۱۱:۲۵

فرماندار اندیمشک از بهره‌برداری 11 پروژه عمرانی در این شهرستان در هفته دولت امسال خبر داد. حمیدرضا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری…

فرماندار اندیمشک از بهره‌برداری 11 پروژه عمرانی در این شهرستان در هفته دولت امسال خبر داد.

حمیدرضا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)– منطقه‌خوزستان- اظهارکرد: پروژه سالن سرپوشیده ورزش در شهر آزادی با اعتبار 6 میلیارد ریال، پروژه دبیرستان 12 کلاسه ام‌البنین در کوی ولایت با اعتبار حدود 13 میلیارد ریال و پروژه دبستان 10 کلاسه فردوسی در کوی شهدا با اعتبار بیش از 8 میلیارد ریال از جمله این پروژه‌ها است.

وی افزود: پروژه به‌سازی روستای بنوار ناظر با اعتبار 8 میلیارد ریال و پروژه به‌سازی و روستای دوکوهه با اعتبار یک میلیارد، پروژه به‌سازی روستایی ده‌اینجی با اعتبار یک میلیارد ریال و پروژه آسفالت جاده منتهی به بهشت زهرا در شهر آزادی با اعتبار 2 میلیارد ریال از دیگر پروژه‌های آماده افتتاح در این هفته است.

گودرزی تصریح‌کرد: همچنین در هفته دولت امسال عملیات اجرایی سالن مدیریت بحران شهرداری اندیمشک واقع در پشت کمیته امداد با اعتبار بیش از 8 میلیارد ریال، عملیات اجرایی شبکه‌گذاری گاز در سطح 8 کیلومتر در کوی امید و نصب 800 انشعاب گاز در کوی امیر با اعتبار بیش از 6 میلیارد ریال، عملیات اجرایی کمربندی غرب به طول 3 کیلومتر با اعتبار 52 میلیارد ریال و عملیات اجرایی تعریض و احداث پل علی‌کمال با اعتبار 40 میلیارد ریال آغاز خواهد شد.

وی عنوان‌کرد: هفته دولت فرصت مناسبی است تا دستاوردها و گام‌های بلند دولت در عرصه‌های مختلف به تصویر کشیده شده و برای مردم تشریح شود و نمادی از وحدت مردم و دولت بوده و این از افتخارات انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.