یکشنبه، ۲۳ شهریور ۹۳ - ۰۳:۴۴

استاندار سمنان گفت: امسال 30 پروژه‌ی مهم عمرانی در استان سمنان به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی سمنان، «محمد…

استاندار سمنان گفت: امسال 30 پروژه‌ی مهم عمرانی در استان سمنان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی سمنان، «محمد وکیلی» از روند رو به رشد اختصاص دادن اعتبارات جاری و عمرانی در سال‌جاری خبر داد و گفت: با افزایش اختصاص اعتبارات، ساخت پروژه‌های عمرانی در این استان فعال‌تر شده و از حالت رکود خارج می‌شوند.

وی با بیان اینکه تا پایان سال، 100 درصد اعتبارات جاری و 80 درصد اعتبارات تملک دارایی اختصاص می‌یابد، گفت: امسال پروژه‌های مختلفی در استان و از جمله 30 پروژه‌ی مهم عمرانی به بهره‌برداری می‌رسد.

استاندار سمنان با تأکید بر ضرورت توسعه و رونق گردشگری و ارتقای صنعت توریسم در این استان افزود: استان سمنان ظرفیت‌های زیادی در حوزه‌ی گردشگری دارد که باید از آنها در راستای توسعه‌ی استان بهره‌برداری کرد.

وی با اشاره به توانمندی‌های استان از تعدد جاذبه‌های تاریخی، طبیعی و گردشگری به مثابه‌ی سرمایه‌ای بزرگ برای استان یاد کرد و رونق گردشگری و ارتقاء صنعت توریسم در استان را خواستار شد.

وکیلی همچنین با اشاره به اینکه همایش رویکردهای نوین آمایش سرزمین در ایران مورخ 26 و 27 شهریورماه در دانشگاه سمنان برگزار می‌شود بر همکاری و مشارکت همه‌ی دستگاه‌های اجرایی در بهره‌برداری از این همایش تأکید کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.